mx_o-byvani_logo “o

 


 

trendy-pool-party_SK “blog"
06.07.2020

Pool Party

Počas horúcich dní je azda najväčším osviežením voda a chladené nápoje. Či už ste doma v bazéne alebo niekde na jazere, nezabudnite sa vybaviť správnymi letnými doplnkami.

 

Čítať ďalej >

trendy-obrazova-stena_SK “blog"
29.06.2020

Obrazová stena

Obrazová stena vytvorená z rodinných fotografií či iných obrazov dodáva miestnosti úplne inú atmosféru. Naštartujte svoju kreativitu a vyskúšajte to aj vy!

 

Čítať ďalej >

trendy-detsky-svet_SK “blog"
23.06.2020

Detský svet

Každé dieťa potrebuje svoje útočisko. Svoj kútik, v ktorom sa cíti bezpečne a dobre. Potrebujete poradiť so zariadením detskej izby? Inšpirujte sa u nás!

 

Čítať ďalej >

trendy-industrial_SK “blog"
16.06.2020

Industriálny štýl

Hoci sa industriálny štýl spája s továrenskými budovami a pôsobí skôr drnejšie, je to štýl, ktorý napriek týmto znakom, dokáže byť veľmi útulný. Ak neveríte, presvedčte sa v nasledujúcom článku.

 

Čítať ďalej >

trendy-vidiecky-styl_SK “blog"
09.06.2020

Vidiecky štýl bývania

Medzi obľúbené štýly v bývaní nepochybne patrí aj ten vidiecky. Zariadenie z prírodných materiálov, mäkké odtiene bielej a drobné detaily. To všetko vyvoláva pocit harmónie a pokoja.

 

Čítať ďalej >

trendy-retro_SK “blog"
02.06.2020

Retro nábytok a zariadenie

Retro štýl v bývaní je stále obľúbený a vyhľadávaný. Tento štýl so sebou prináša farby a divoké vzory, vďaka čomu interiér pôsobí veľmi hravo. Tak ako? Patríte aj vy medzi fanúšikov tohoto štýlu?

 

Čítať ďalej >

trendy-skandi-styl_SK “blog"
26.05.2020

Škandinávsky štýl bývania

Štýl, ktorý je známy svojou čistotou a jednoduchosťou je v interiérovom dizajne stále veľmi populárny. Niekoľko inšpirácií pre vaše bývanie vám prinášame práve v tomto článku.

 

Čítať ďalej >

trendy-picnic-time “blog"
11.05.2020

Čas na piknik

Piknik pod otvoreným nebom nemôže byť nikdy zlým nápadom. Veď čo môže byť lepšie ako spojiť kúpanie na jazere alebo v rieke s príjemným piknikom na lúke?

 

Čítať ďalej >

trendy-den-matiek_SK “blog"
05.05.2020

Šťastný Deň matiek

Druhá májová nedeľa už tradične patrí našim mamám. Nezabudnite na to ani vy a venujte im v tento deň trochu viac pozornosti. Malú inšpiráciu vám prinášame aj my.

 

Čítať ďalej >

trendy_farebne-trendy-zahrada_SK “blog"
29.04.2020

Farebné trendy v záhrade

Krásne slnečné dni nás lákajú tráviť viac času na čerstvom vzduchu. Pre inšpiráciu vám prinášame naše 3 farebné trendy, ktoré dodajú vašej záhrade, balkónu či terase ten správny šmrnc.

 

Čítať ďalej >

trendy_BBQ-Time_SK-img “blog"
20.04.2020

BBQ Time

Grilovacia sezóna je tu! Prezrite si našu inšpiráciu a pripravte sa na krásne prežitie chvíľ s dokonale grilovaným mäsom a prílohami.

 

Čítať ďalej >

monkey-island-nahlad_SK “blog"
14.04.2020

Monkey Island

Na jar treba do domu priniesť sviežosť a útulnosť. Urobiť tak môžete aj vďaka našej novej inšpirácii s tropickými farbami a vzormi. Nechajte sa presvedčiť.

 

Čítať ďalej >

trendy_trendy-v-textiliach_SK “blog"
06.04.2020

Trendy v bytových textíliách

Mať doma pohodlie je cieľom zrejme každého z nás. V našom ďalšom článku vám preto prinášame nové farebné inšpirácie, vďaka ktorým si doma môžete vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru.

 

Čítať ďalej >

tipytriky-homeoffice-s-detmi_SK “blog"
24.03.2020

Home office s deťmi

Zvládnuť home office v spoločnosti detí môže byť trochu namáhavé. Preto je dôležité, aby ste mali svoj vlastný pracovný priestor. A deti dostatok činností na to, aby sa nenudili.

 

Čítať ďalej >

trendy-violet-dreams_SK “blog"
09.03.2020

Violet Dreams

Nový farebný trend je tu, a s ním prichádzajú aj ďalšie inšpirácie pre váš domov. Nalaďte svoj domov do jarných farieb a vzorov, a vytvorte si tak svoju jarnú oázu oddychu.

 

Čítať ďalej >

trendy-stredomorsky-sarm_SK “blog"
25.02.2020

Stredomorský šarm

Prútené koše a dekorácie asi nikdy nevyjdú z módy. V nasledujúcom článkom vám prinášame inšpiráciu, ako si zútulniť svoj domov v stredomorskom štýle.

 

Čítať ďalej >

trendy_dokonala-predsien_SK “blog"
12.02.2020

Dokonalá predsieň

Predsieň neslúži len ako odkladací priestor na topánky a kabáty. Je aj akousi bránou do vášho sveta. A preto ak chcete na svojich hostí urobiť dobrý dojem, dajte si záležať na tom, ako vyzerá.

 

Čítať ďalej >

trendy_terrazzo_SK “blog"
28.01.2020

Terrazzo Reloaded

Slovíčko terrazzo sa vám pravdepodobne spája s mozaikovou kamennou dlažbou. My sme sa ňou nechali inšpirovať a vytvorili sme kolekciu farebných doplnkov, ktoré rozžiaria váš domov.

 

Čítať ďalej >

trendy_mans-world_SK “blog"
14.01.2020

It's a man's world

Hoci tmavý nábytok z ťažkého, odolného dreva a pravej kože vystihuje skôr mužský svet, potešiť môže aj jemnejšie pohlavie. Inšpirujte sa v nasledujúcom blogu.

 

Čítať ďalej >

wellness “blog"
07.01.2020

Wellness

V dnešnom uponáhľanom svete je dôležité vedieť oddychovať. Doprajte si horúci kúpeľ a vytvorte si tú správnu atmosféru pre relax.

 

Čítať ďalej >

trendy_white-christmas_SK “blog"
17.12.2019

White Christmas

Nenašli ste sa na v našich trendoch a preferujete skôr jednoduchšiu, jednofarebnú výzdobu? V tom prípade naša dalšia vianočná inšpirácia je určená presne pre vás.

 

Čítať ďalej >

trendy-balenie-darcekov_SK “blog"
2.12.2019

Kreatívne balenie vianočných darčekov

Každý darček poteší oveľa viac, keď je pekne zabalený. Inšpirujte sa našimi nápadmi a vytvorte pre svojich blízkych krásne vianočné balíčky.

 

Čítať ďalej >

trendy-vianocne-pecenie_SK “blog"
18.11.2019

Vianočné pečenie

Sladké máme radi asi všetci, a preto by nemalo chýbať zvlášť počas vianočných sviatkov. Aby však pečenie bolo zábavou, potrebujete kvalitné kuchynské pomôcky. Máte už všetko potrebné?

 

Čítať ďalej >

trendy-joyful-christmas SK “blog"
11.11.2019

Joyful Christmas

Náš posledný tohtoročný vianočný trend definuje hlavne žiarivá biela a ušľachtilá modrá farba. Hoci tieto farby pôsobia chladne, mäkkučké prikrývky a kožušinky vás určite zahrejú.

 

Čítať ďalej >

trendy_hygge-christmas SK “blog"
04.11.2019

Hygge Christmas

V poradí druhý vianočný trend, ktorý zaujme svojou útulnosťou. Presvedčte sa, že vytvoriť tú pravú vianočnú atmosféru nie je vôbec namáhavé.

 

Čítať ďalej >

A Merry Berry Christmas “blog"
22.10.2019

A Merry Berry Christmas

Prvý z tohtoročných vianočných trendov je tu pre vás! Inšpirujte sa modernými bobuľovými farbami a pripravte svoj domov na vianočné sviatky.

 

Čítať ďalej >

trendy_cas-zohriat-sa “blog"
14.10.2019

Čas zohriať sa

Mäkkučká deka, teplá kožušinka, šálka čaju a horiace sviečky. To je tá pravá atmosféra chladných jesenných a zimných večerov. Máte už všetko čo potrebujete?

 

Čítať ďalej >

trendy-berrydreams “blog"
01.10.2019

Berry Dreams

Dodajte svojmu domovu šmrnc a pestrosť vďaka odvážnym farbám bobuľových plodov. Neviete ako na to? Inšpirujte sa u nás!

 

Čítať ďalej >

tipytriky_zablesky-svetiel “blog"
24.09.2019

Záblesky svetiel

Život bez umelého osvetlenia si už v dnešnej dobe snáď ani nedokážeme predstaviť. Aby sme však jeho potenciál využili čo najlepšie, je dôležité, aby sme každé svietidlo správne umiestnili...

 

Čítať ďalej >

trendy-male-priestory “blog"
16.09.2019

Nábytok do malých priestorov

Aj z malých priestorov sa dá urobiť útulné bývanie. Stačí len vedieť, ako správne využiť priestor a zvoliť vhodný nábytok.

 

Čítať ďalej >

trendy-jesen-na-stole “blog"
10.09.2019

Jeseň na vašom stole

Ak chcete na vašom jedálenskom stole vytvoriť magickú atmosféru, potom tieto nasledujúce inšpirácie na jesenné dekorácie vám určite pomôžu. Poďte sa inšpirovať!

 

Čítať ďalej >

trendy-honey-vibes “blog"
02.09.2019

Honey Vibes

Pre navodenie pravej jesennej nálady prichádzame s novou témou Honey Vibes. Objavte silné farby, ako medovo žltá či púdrovo červená. S jasnými trendovými farbami a nezvyčajnými vzormi nemôžete nič pokaziť...

 

Čítať ďalej >

trendy-homeoffice “blog"
27.08.2019

Home Office

Teraz keď sa končia prázdniny a znovu začína vážnosť života, je dôležité, aby bol na písacom stole poriadok. Inšpirujte sa, ako na to!

 

Čítať ďalej >

trendy-vsulade-s-prirodou “blog"
12.08.2019

V súlade s prírodou

Jedáleň, kuchyňa, pracovňa, obývačka alebo spálňa - prírodné drevené zariadenie sa stará o príjemnú atmosféru v každej miestnosti...

 

Čítať ďalej >

trendy-minimal-industrial “blog"
08.08.2019

Minimal industrial

Štýl Minimal Industrial sa vyznačuje jednoduchosťou a flexibilitou. Opotrebované oceľové komponenty, neošetrené drevo kombinované pútavými prvkami, surový betón...

 

Čítať ďalej >

trendy-vtieni “blog"
09.07.2019

V tieni

Príjemný oddych v chládku má cez horúce letné dni hodnotu zlata. Existuje hneď niekoľko možností na vytvorenie tieňa v záhrade...

 

Čítať ďalej >

trendy-bohosummer “blog"
05.06.2019

Boho Summer

Boho štýl sa netočí len okolo módy s oblečením. Hippie prvky môžeme nájsť aj v štýle zariadenia príbytku! S množstvom bielych a prírodných materiálov ako je bavlna a juta, Boho štýl odhaľuje svoju jemnú stránku...

 

Čítať ďalej >

trendy-zahradna-party “blog"
09.05.2019

Záhradná párty

Záhradná párty je skvelou príležitosťou ako stráviť príjemný deň s rodinou alebo priateľmi, užiť si slnečný deň a vychutnať si chuť a vôňu grilovaného jedla.

 

Čítať ďalej >

trendy-ready2flamingle “blog"
23.04.2019

Ready 2 flamingle

Prinášame vám najnovšie trendy, vďaka ktorým budete perfektne pripravení na záhradnú párty, chilling s priateľmi, ale aj na príjemne strávený deň pri jazere. Vytvorte si na záhrade svoju vlastnú oázu pohodlia...

 

Čítať ďalej >

trendy-uraban-gardening “blog"
12.04.2019

Urban gardening

Malé mestské záhradky sa stávajú čoraz populárnejšími. Stali sa tzv. trendom s pridanou hodnotou. Stále viac a viac ľudí znovu objavuje záhradky na svojich balkónoch, terasách a parapetách...

 

Čítať ďalej >

trendy-golden-summer “blog"
25.03.2019

Golden Summer

Zlatá farba na nábytku a doplnkoch pôsobí vždy nóbl, šíri dotyk luxusu a je nadčasová a krásna. Aby ste však svoje zariadenie doviedli do dokonalosti, je dôležité správne množstvo a „dávkovanie“...

 

Čítať ďalej >

trendy-hygge “blog"
25.02.2019

Hygge

„Hygge“ – a feeling you can’t translate. Hygge je naozaj pocit, ktorý nie je ľahké opísať. Alebo vysloviť. Aj napriek jazykovej bariére však chápeme jeho základnú ideu úplne presne...

 

Čítať ďalej >

trendy-pastell-blossom “blog"
29.01.2019

Pastell Blossom

Ľahké a útulné pastelové farby sú tento rok opäť v móde. Nechajte sa nimi očariť aj vy! Zvlásť pred jarnou sezónou nám pastelové farby pomôžu lepšie sa naladiť na teplejšie dni...

 

Čítať ďalej >