Bývanie na mieru

Preskočiť odsek

Domácnosť vo vlastnom štýle

Viete, čo znamená Bývanie na mieru v Môbelix? Viac sa dozviete vo videu o službe Bývanie na mieru.

Plánujeme celú domácnosť

Preskočiť odsek
BNM_c2-mobelix-byvanie-na-mieru-planovatelne-kuchyne-na-mieru-SK.jpg
BNM_c2-mobelix-byvanie-na-mieru-planovatelne-sedacky-a-pohovky-SK.jpg
BNM_c1-mobelix-byvanie-na-mieru-planovatelna-obyvacka-SK2.jpg
BNM_c1-mobelix-byvanie-na-mieru-planovatelna-spalna-SK2.jpg
BNM_c1-test-kupelna-SK.jpg
BNM_c1-mobelix-byvanie-na-mieru-planovatelna-kancelaria-SKnew.jpg

Nová plánovateľná kuchyňa na mieru teraz so zľavou -50 % s dodaním a montážou len za 1,- €, s umývačkou riadu v hodnote 409,- € ZADARMO a zárukou 10 rokov

Preskočiť odsek
-50 % na kuchyne na mieru
Zľava sa vzťahuje na kuchyne naplánované od 26.09. do 31.10.2022
. Zľava sa nevzťahuje na skôr uzavreté kúpne zmluvy ani na neukončené plánovanie. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava sa počíta z cien odporúčaných výrobcom a nevzťahuje sa na služby, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zľavnený tovar. Plánovateľné kuchyne na mieru nie sú skladom, sú na objednávku.

Umývačka riadu v hodnote 409,- € ZADARMO
Pri nákupe plánovateľnej kuchyne na mieru nad 2 500,- € obdržíte umývačku riadu v hodnote 409,- € zadarmo. Platí od 26.09. do 31.10.2022 alebo do vyčerpania zásob. Vzťahuje sa iba na nové projekty.

Dodanie a montáž plánovateľnej kuchyne za 1,- €
Platí na plánovateľné kuchyne do 31.10.2022. Neplatí pre už vytvorené objednávky. Bez plynových, vodovodných a elektrických prípojok. Na všetky rozložené alebo sektorové kuchyne z kategórie Kuchynské skrinky a sektorové kuchyne alebo v predajni vystavené kuchynské programy sa akcia „Dodanie a montáž plánovateľnej kuchyne za 1,- €“ nevzťahuje (budú účtované ceny podľa bežného cenníka).
 
Preskočiť odsek
SK_zaruka_10rokov_ikona-SK.jpg

Záruka 10 rokov na plánovateľné kuchyne Vertico

10-ročná záruka platí na všetky plánovateľné kuchyne na mieru značky Vertico zakúpené po termíne 26. 09. 2022 a začína plynúť odo dňa ukončenia montáže.
Pre prípad využitia tejto záruky si starostlivo uschovajte všetky doklady, najmä pokladničný doklad, faktúru, preberací protokol.

Záruka 10 rokov sa vzťahuje na všetky časti kuchyne vyrobené dodávateľom Vertico.

Predĺžená akcia: -45% na plánovateľné sedačky

Preskočiť odsek
Zľava sa vzťahuje na plánovateľné sedačky a pohovky, naplánované od 26.09. - 09.10.2022. Neplatí na tovar vystavený v predajni a na sériu UNIT. Zľava sa nevzťahuje na už uzatvorené kúpne zmluvy alebo na neukončené plánovanie. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava sa počíta z cien odporúčaných výrobcom, nevzťahuje sa na tovar v akcii a tovar označený ako „Cenový trhák“. Platí iba na kúpne zmluvy na objednávku. Akcia platí len pre kamenné predajne, neplatí pre e-shop.