Bezpečný nákup online

Preskočiť odsek

Platobná karta

U nás môžete pohodlne platiť svojou platobnou kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V prípade platby kartou, bude čiastka z vášho účtu ihned odpočítaná. Samozrejme, môžete sa spoľahnúť na diskrétne spracovanie platobných a osobných údajov. Naši partneri spĺňajú najvyššie požiadavky pre bezpečnosť. V Möbelix nakupujete spoľahlivo a s istotou.
Preskočiť odsek

Platba prevodom

Na základe potvrdenia objednávky zaplatíte pohodlne klasickým prevodom z Vášho na náš bankový účet. Poskytneme Vám potrebné bankové údaje, ako sú číslo účtu, variabilný symbol a suma na úhradu v púotvrdení po vytvorení objednávky. Potom ručne zadáte všetky požadované platobné údaje pre prevod peňazí. Platba sa uskutoční, ale trvá to obvykle niekoľko hodín až niekoľko dní, kým peniaze prejdú z Vášho účtu zákazníka na účet e-shopu. Až po obdržaní a pripísaní platby, tovar prichystáme a expedujeme. Pre urýchlenie, odporúčame, použiť platbu Okamžitým bankovým prevodom, kedy Vám systém predvytvorí prevod a platba je okamžite pripísaná na účet e-shopu.
Preskočiť odsek

Okamžitý bankový prevod

Hlavný rozdiel spočíva v rýchlosti spracovania platby. Platba prevodom môže trvať niekoľko dní, zatiaľ čo okamžitý bankový prevod je rýchly a peniaze sú okamžite dostupné e-shopu. Z košíku Vás odkážeme na internetové bankovníctvo Vašej banky zvolenej zo zoznamu, kde už máte predvytvorenú platbu prevodom so všetkými potrebnými údajmi. Všetko je absolútne bezpečné a prihlasujete sa priamo do svojej banky a jednoducho potvrdíte túto predvytvorenú platbu. Platba je okamžite vykonaná a peniaze sa presunú z účtu zakazníka na účet e-shopu. Po úspešnej platbe e-shop môže okamžite odoslať tovar. Platba bežným bankovým prevodom pri nákupe v e-shope, bohužiaľ, nie je možná. Platiť môžete prostredníctvom týchto bánk: VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Viamo, Poštová banka.
Preskočiť odsek

PayPal a PayPal na splátky

PayPal predstavuje moderný, rýchly a predovšetkým bezpečný spôsob platenia na internete – hneď, alebo na splátky. Jednoducho si stačí vytvoriť PayPal účet. Do neho raz uložíte svoje bankové údaje a pri každom ďalšom nákupe na internete ich už nebudete musieť zadávať znova. Systém PayPal zaisťuje maximálnu ochranu údajov zákazníka. Prevod peňazí prebehne okamžite a je bezplatný. 

Zaplatiť môžete celú sumu hneď, alebo môžete platiť na splátky. 
Preskočiť odsek

Dobierka

Pri nákupe na dobierku môžete platiť v hotovosť, alebo platobnou kartou. Pokiaľ sa rozhodnite zaplatiť tovar na dobierku, majte u seba pri prevzatí tovaru, prosím, vždy požadovaný finančný obnos peňazí, prípadne nastavený dostatočný limit na karte, aby transakcia mohla prebehnúť.
Preskočiť odsek

Platba pri osobnom odbere (v hotovosti alebo kartou)

Pri objednávní online s vyzdvihnutím tovaru v predajni, je možná aj platba pri pokladni v predajni. Platiť môžete kartou aj v hotovosti.

Cenová garancia

  • vzťahuje sa iba na maloobchodný predaj tovaru v tzv. kamenných predajniach,
  • vzťahuje sa iba na neplánovaný sortiment z ponuky tovaru v kamenných predajniach,
  • bude uznaná na identický výrobok (typ, značka, dodávateľ) pred nákupom pri predložení konkurenčnej ponuky, alebo po nákupe, a to najneskôr do 14 dní spolu s pokladničným dokladom (resp. faktúrou),
  • rozdiel bude vyplatený vo forme poukážky Möbelix.

Výhodne na splátky