20 rokov MÖBELIX na Slovensku!

LP-2T35-20rok-SK4.jpg
Oslávte to s nami! MÖBELIX má 20 rokov, a preto sme si pre vás pripravili narodeninové ceny, akcie na obľúbené produkty, a mnoho skvelých zliav.

Navštívte jednu zo 14 predajní MÖBELIX na Slovensku a načerpajte inšpirácie pre kuchyňu, spálňu či obývačku. Nechajte si navrhnúť na mieru kuchynskú linku, posteľ, skriňu alebo sedačku. A možno narazíte na štýlový kúsok, ktorý jednoducho musíte mať!
Oslávte to s nami! MÖBELIX má 20 rokov, a preto sme pre vás pripravili narodeninové ceny a mnoho skvelých akcií a zliav.
Sledujte nás online, aby vám nič neuniklo.
Ďakujeme za vašu vernosť a tešíme sa na vás!
Prihláste sa a dostávajte novinky
2T33-iadvize-NL-SK3.png

Plánujeme všetky miestnosti

Preskočiť odsek
BNM_c2-mobelix-byvanie-na-mieru-mobelix-planujeme-celu-domacnost-SK2.jpg

Domácnosť v jednom štýle

Naplánujte a zlad'te si celú domácnosť v jednom duchu.
Plánujeme všetko od kuchyne, cez obývačky a sedačky, spálne, jedálne, pracovne až po predsiene. Zariaďte si domácnosť moderným interiérom, v našej ponuke nájdete široký sortiment trendových produktov.
Načerpajte inšpiráciu v galérii alebo priamo v predajni, kde vám s výberom ochotne pomôže náš vyškolený personál. Odneste si domov kúsky presne podľa svojho vkusu.

Pretože nepredávame len nábytok, ale vysnívané bývanie. →

Oslavujeme s Kartou výhod

Preskočiť odsek
LP_KV-2T35-dole-SK.jpg

Oslavujeme 20 rokov na trhu!

Príďte sa inšpirovať do jednej z našich 14 predajní na Slovensku. Nový MÖBELIX ponúka širokú škálu trendy nábytku a doplnkov

Vďaka atraktívnym službám  si s nami dokážete zariadiť bývanie na mieru. Od plánovania až po realizáciu kuchýň, spální, kúpelní, ale aj obývacích či pracovných priestorov. Nechajte si navrhnúť kuchynskú linku, posteľ, skriňu alebo sedačku svojich snov. 

Veríme, že každý si u nás nájde svoj štýl.