MS2019_KUPON_SK

 

O čo vlastne ide?


Za každý gól, ktorý strelia naši hokejisti, môžete získať zľavu 5% na tovar podľa vlastného výberu, resp. na 1 nákup.
Maximálna možná zľava je 20%.
Akcia sa koná v termíne od 10.05.2019 do 19.05.2019. Posledné uplatnenie zľavy je možné 19.5.2019.


Na čo sa akcia vzťahuje?


Táto akcia sa vzťahuje ako na kamenné predajne tak aj na internetový obchod.
Akcia sa vzťahuje na celý sortiment s možnosťou objednania, neplatí na tovar označený v predajniach ako „Reklama“ a „Výpredaj“ a v e-shope ako „Z reklamy“ a „Výpredaj“.

 

Ako získam zľavu?


Uplatnenie zľavy pre kammené predajne:
Na tejto stránke nájdete kód, ktorý je nemenný po celú dobu akcie, iba jeho hodnota sa mení v závislosti od vstrelených gólov. Vždy deň po odohranom zápase našich hokejistov bude mať hodnotu zľavy, ktorá bude odpovedať počtu vstrelených gólov krát 5, t.j. pokiaľ naši hokejisti vstrelia 4 góly, tak aktuálna zľava bude 20%. Tento kód je nutné si vytlačiť alebo stiahnuť do mobilu a preukázať sa ním v predajni pri nákupe tovaru.

Uplatnenie zľavy pre e-shop:
Kód zľavy pre e-shop má podobu HOKEJSK19. Tento kód je po celú dobu akcie nemenný, iba jeho hodnota sa mení podľa počtu vstrelených gólov. Vždy deň po odohranom zápase našich hokejistov bude mať hodnotu zľavy, ktorá bude odpovedať počtu vstrelených gólov krát 5, t.j. ak naši hokejisti vstrelia 4 góly, tak aktuálna zľava bude 20%. Tento kód v podobe HOKEJSK19 vložte do políčka Kód zľavy vo fáze objednávky, kde zadávate Vaše fakturačné a dodacie údaje, a stlačíte šípku. Zľava Vám bude automaticky odpočítaná.


Kedy a ako dlho platí zľava?


Kód se aktivuje vždy nasledujúci deň po skončení zápasu, v ktorom hrali naši hokejisti.
Kód je platný celý nasledujúci deň. Aktuálna zľava je zobrazená na titulnej stránke www.mobelix.sk.


Ostatné podmienky akcie


Na 1 nákup je možné uplatniť túto akciu iba raz a nie je možné ju kombinovať s inými typmi zľavových akcií. Zľava sa nevzťahuje na skôr uzatvorené objednávky. V prípade nákupu na predajni a zaplatenia zálohy na kúpnu zmuvu sa zľava vzťahuje na výšku zaplatenej zálohy, nie na celú výšku kúpnej zmluvy.


Váš Möbelix


Kupóny na stiahnutie