zahrada-uvodny-img_SK

 

 

Farebné trendy v záhrade

 

Aj vy sa cítite najlepšie vtedy, keď ste obklopení rodinou a priateľmi? Užite si tieto chvíle ešte pohodlnejšie vďaka záhradnému nábytku a doplnkom, ktoré by vo vašej záhrade jednoducho nemali chýbať. U nás nájdete širokú ponuku záhradných setov, ktoré sú pre takého stretnutia priam ideálne. Vďaka veľkým záhradným stolom a pohodlným kreslám vám už nič nebude stáť v ceste v tom, aby ste si užili obľúbenú záhradnú grilovačku.

 

Ešte príjemnejšiu atmosféru vám pomôže navodiť vonkajšie osvetlenie či pohodlné vankúše. Objavte naše farebné trendy pre rok 2020 – Terrazzo, Violet Dreams a Monkey Island – ktoré urobia spoločne strávené chvíle z vašimi blízkymi ešte o niečo špeciálnejšie.


zahrada-2020_terrazzo_SK

Terrazzo Reloaded

Štýl Terrazzo je tento rok opäť veľmi populárny. Doplnky v tomto štýle však okrem interiéru skvelo zapasujú aj do vašej záhrady. Farebné, bodkované dekoratívne prvky jednoducho neprehliadnete.

 

Záhradný nábytok od Möbelix ponúka dostatok priestoru pre vašich blízkych. Vankúše a prikrývky vytvárajú príjemnú atmosféru, takže dlhým večerom s priateľmi už nič nebráni. Vyberte si z množstva domácích textílií a nechajte svojej kreativite voľnú cestu.

 

Pre ešte príjemnejšiu večernú atmosféru nezabudnite na lucerny a sviečky. V prípade, že chystáte záhradnú párty, v našej ponuke nájdete aj riady a vonkajšie súpravy. Štýl Terrazzo si jednoducho obľúbite.

zahrada-terrazzo-suprava_SK
zahrada-terrazzo-svietniky_SK
zahrada-terrazzo-riady_SK


zahrada-2020_violet_SK

Violet Dreams

Teplé dni lákajú k tomu, aby sme na čerstvom vzduchu trávili viac času. Preto by ste sa vo vašej záhrade mali cítiť čo najlepšie. Vytvorte si vašu vysnívanú záhradu so štýlom Violet Dreams, ktorý kombinuje jasné farby a kvetinové vzory.

 

Čo je lepšie, ako ležať v hojdacej sieti a užívať si krásne počasie? Chladné večery zas pozývajú zabaliť sa do teplej deky a pri svetle sviečok si užívať príjemnú atmosféru.

 

Príjemný čas však môžete stráviť aj na balkóne alebo terase. Malý záhradný nábytok, doplnený o pohodlné vankúše sa postará o to, aby vám v tom nič nebránilo.

zahrada-violet-siet_SK
zahrada-violet-kreslo_SK
zahrada-violet-stojan_SK


zahrada-2020_monkey_SK

Monkey Island

Tropické vzory a svetlé farby vytvárajú vo vašej záhrade prázdninovú náladu. Vyberte si medzi malými a veľkými dekoráciami, alebo si jednoducho vyberte oboje.

 

Či už sú to poháre, taniere, príbory alebo hrnčeky, hlavné je, že je to farebné. Výrazná ružová, žltá a zelená farba vášmu oku určite neuniknú. Vychutnajte si svoje raňajky na čerstvom vzduchu.

 

 

Dokonalú pohodu si užijete aj v závesnom kresle plnom farebných vankúšov. Počas horúcich dní vás osviežia studené nápoje zo vzorovaných chladiacich tašiek. Večernú atmosféru si zas navodíte praskaním dreva v krbe alebo ohnisku.

 

zahrada_monkey-kreslo_SK
zahrada_monkey-tasky_SK
zahrada_monkey-ohnisko_SK