Farebná inšpirácia - Violet Dreams - Möbelix

 

 

Violet Dreams

 

Tento rok sú v móde svetlé a priateľské farby. Nechajte sa očariť ľahkosťou a útulnosťou štýlu „Violet Dreams“. Najmä pred príchodom jari vytvárajú tieto farby tú správnu atmosféru. S jemnými akcentami môžete zmeniť svoju obývaciu izbu, spálňu alebo jedáleň na miesto pre jarný oddych! Už teraz vám prajeme veľa zábavy vo vašom domove plnom fialových snov.

hotspot-4846641
Spálňa v štýle Violet Dreams - Möbelix
Pre kľudné noci...

Spálňa

Pri jarnom dekorovaní sa často zabúda na jednu izbu, a to spálňu. Aj tu však môžete zakomponovať jedinečnú jarnú atmosféru! Vyskúšajte to s novým posteľným prádlom, vankúšmi a prikrývkami v rovnakých tónoch. Už dávno uvažujete nad kúpou nového koberca? Teraz je tá správna príležitosť. Svetlá sivá je do spálne priam ideálna, pretože má upokojujúci účinok a tým podporuje pokojné noci.

hotspot-4847223
Violet Dreams trend v obývačke - Möbelix
Pohodlne a s ľahkosťou...

Obývačka

Centrom domácnosti je takmer vždy obývacia izba. Aby bola naozaj útulná, nepotrebuje vôbec veľa. Vďaka farebnej kombinácii tmavých a svetlých prvkov možno trend „Violet Dreams“ ľahko zakomponovať do každého príbytku. S vankúšmi v rovnakých tónoch a malými detailmi sa miestnosť stáva obzvlášt príjemnou. Teraz je čas cítiť sa dobre!

hotspot-4847668
Jedálenský stôl podľa štýlu Violet Dreams - Möbelix
K stolu, prosím...

Kuchyňa a jedáleň

Miestom, kde sa celá rodina pravidelne stretáva, je samozrejme jedálenský stôl. Ten zohráva v jedálni kľúčovú úlohu. A preto by tu nemala chýbať ani tá správna dekorácia, ako napríklad sviečky, vázy, jemné riady a obrus v štýle „Violet Dreams“, ktoré zmenia váš jedálenský stôl na nepoznanie.

Bytové doplnky vo farbách Violet Dreams
Kuchynský textil - Violet Dreams - Möbelix
Kuchynské doplnky Violet Dreams - Möbelix