Obývacie izby

accessibility.listing.screenReader.filterbar

2 119 výrobok/výrobky

2 119 výrobok/výrobky
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 99,‒*
€ 64,90
TV NADSTAVEC HAGEN - Moderný, sklo (90/11/25cm)TV NADSTAVEC HAGEN - Moderný, sklo (90/11/25cm)
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 415,‒*
€ 279,
 • VITRÍNA MALTA - čierna/sivá, Moderný, kompozitné drevo/plast (96/197/35cm)
 • VITRÍNA MALTA - čierna/farby duba, Moderný, plast (96/197/35cm)
VITRÍNA MALTA - čierna/sivá, Moderný, kompozitné drevo/plast (96/197/35cm)VITRÍNA MALTA - čierna/sivá, Moderný, kompozitné drevo/plast (96/197/35cm)
Viac variantovK dispozícii je viac variantov
predtým € 147,‒*
€ 109,
 • Regál Paxton - farby duba/biela, Moderný, kov/kompozitné drevo (40/185/40cm) - Modern Living
 • Regál Paxton - čierna, Moderný, kov/kompozitné drevo (40/185/40cm) - Modern Living
Regál Paxton - farby duba/biela, Moderný, kov/kompozitné drevo (40/185/40cm) - Modern LivingRegál Paxton - farby duba/biela, Moderný, kov/kompozitné drevo (40/185/40cm) - Modern Living
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 90,‒*
€ 69,90
 • Regál Lilly - čierna, Moderný, kompozitné drevo (34/110/33cm) - Modern Living
 • Regál Lilly - biela, Moderný, kompozitné drevo (34/110/33cm) - Modern Living
Regál Lilly - čierna, Moderný, kompozitné drevo (34/110/33cm) - Modern LivingRegál Lilly - čierna, Moderný, kompozitné drevo (34/110/33cm) - Modern Living
Zobrazuje sa 60 z 2119 výrobkov

Preskočiť odsek

Predávame kvalitný nábytok do obývačky pre malé i veľké priestory

Obývačka môže byť tým najkrajším miestom na zemi: spolu sedíte, sledujete televíziu, žijete, čítate, hráte sa a leňošíte! Obývačka je modernou formou „klasickej izby“ z minulosti a tak ako kedysi plní dvojakú funkciu: je miestom stretávania sa rodiny, má však vytvoriť príjemnú atmosféru aj pre hostí a návštevy. Ako sa dá dosiahnuť, aby bola obývačka útulná pre obyvateľov a zároveň reprezentatívna pre hostí? Vďaka správnemu nábytku do obývačky je to celkom jednoduché! Dôležitú úlohu pritom zohráva rozmiestnenie pohovkyodkladacieho stolíka a rôznych doplnkov.

Malý, ale šikovný! Ako perfektne využiť malé priestory

Tento trik pri zariaďovaní malých priestorov pozná každý: jedna vec, dve funkcie! Napríklad posteľ: vďaka prikrývke a dvom poduškám je z nej razom pohovka! Veľmi dobre to funguje pri pohovkách s rozkladom. Aj opticky sa oveľa viac podobajú na pohovku ako na posteľ.
Ďalším trikom je servírovací alebo konferenčný stolík, ktorý zároveň slúži ako odkladací priestor. Möbelix ponúka na predaj bohatý sortiment moderných obývacích izieb v akcii aj cez vlastný e-shop! Kvalitný a cenovo výhodný nábytok do obývačky ako je tento si vás získa svojou dôvtipnou koncepciou: hore stôl na poháre a občerstvenie, pod tým priehradka a odkladací priestor na noviny, knihy, diaľkové ovládanie a podobne. Pre veľmi malé obývačky alebo študentské izby máme niečo výnimočné: konferenčný stolík so stolčekom na sedenie, ktorý nahradí sedaciu súpravu a stôl do obývačky!

Svetlé farby a jasný dizajn vašej cenovo výhodnej modernej obývacej izby: malé tipy s veľkým účinkom!

Pri zariaďovaní malých priestorov je veľmi dôležitý svetlý nábytok s jasným dizajnom! Svetlé farby (svetlosivá, sivá, béžová, biela) priestor opticky rozťahujú, vďaka čomu pôsobí útulnejším a väčším dojmom. Tam, kde sa nevojde sedačka, zvoľte rohovú pohovku, ktorá vďaka umiestneniu v rohu šetrí miesto. Veľká pohovka je stredobodom oddychu v miestnosti a je doplnená flexibilným nábytkom, ako je konferenčný stolík, vak na sedenie a úzke komody. Ak je pohovka navyše rozťahovacia a dá sa využiť ako hosťovská posteľ, je na vaše účely perfektná! Aj obývaciu stenu a nábytok na TV treba vyberať múdro. V obchode nájdete rafinovane koncipované a kvalitné obývacie steny, vďaka ktorým sa dajú práve malé priestory geniálne uspôsobiť. Mnohé z našich obývacích stien harmonicky spájajú televízny stolík, komodu, poličkuvitrínu a sideboard do jedného celku. Integrované osvetlenie nábytku vám večer zabezpečí náladové svetlo.

Nákup obývacej izby je možný aj online cez náš e-shop

Veríme, že ste získali podnety, ako zariadiť cenovo výhodne vašu obývaciu izbu a nájdete váš obľúbený nábytok v našom sortimente! Möbelix je ideálne miesto, kde sa dá dobre a výhodne nakúpiť. Möbelix kladie dôraz na kvalitu za neprekonateľné ceny! Pomôže vám aj zákaznícky servis. Na požiadanie vám nábytok do obývačky dodáme pohodlne až domov, v prípade potreby ho zmontujeme priamo na mieste. Svoj nábytok do obývačky si môžete kúpiť cez náš e-shop a prevziať si ho môžete pokojne aj sami – v pobočke, ktorú máte nablízku! Váš Möbelix online tím vám želá veľa radosti pri hľadaní, zariaďovaní a bývaní!

Užitočné vlastnosti nábytku do obývacej izby

Nábytok do obývacej izby zapôsobí svojim dizajnom a funkčnosťou. Pre väčšie pohodlie má veľa kusov nábytku špeciálne vlastnosti:
 • Soft Close System: tento špeciálny systém jemne spomaľuje otváranie a zatváranie zásuviek.
 • Nastaviteľné police: s nastaviteľnými policami môžete navrhnúť interiér vášho obývacej izby podľa vašich potrieb.
 • Integrované LED osvetlenie: atmosférické svetelné prvky sú špecificky zamerané na sklenené panely & Co, čím vytvára elegantné atmosféru.
 • Tlmenie dverí: tlmiče dverí zaisťujú bezpečne zatvorené dvere a zabraňujú praskanie otáčavých dverí.
 • Sklenené prvky alebo časti vitríny: časť displeja v samostatnom nábytku v obývacej izbe vám umožní začleniť váš osobný dotyk.

Nábytok z masívneho dreva

Agátové drevo je rôznorodej farby, má načervenavé zafarbenie, rôznorodú a elegantnú kresbu, ktorá mu dodáva jedinečný vzhľad s pásikavým, až fľakatým povrchom. Rovnako suky a otvory po nich nie sú dôvodom k reklamácii, ale prirodzenými vlastnosťami dreva, kde každý kus je unikát s dlhou životnosťou. Drevo je prírodný materiál, mení sa v priebehu času, vplyvom svetla, priestorovej klímy a mnohým ďalším. Mení svoj tvar a objem v závislosti od teploty a vlhkosti v miestnosti. Ani tieto zmeny nemožno vnímať ako dôvod re- klamácie, naopak, sú dôkazom prirodzenosti.
Starostlivosť o nábytok z masívu
Náš nábytok bol vyrobený do interiéru. Zabráňte, prosím, priamemu kontaktu s horúcimi a vlhkými predmetmi, ktoré môžu spôsobiť fľaky. Pre nový nábytok je v prvých týždňoch charakteristická ľahká vôňa „novoty“, ktorá po pár týždňoch pominie. Dostatočným vetraním miestnosti tento proces urýchlite. Na údržbu nikdy nepoužívajte bežne dostupné čističe a rozpúšťadlá. Postačí utieranie v smere liet suchou alebo zľahka navlhčenou bavlnenou textíliou.
starostlivosť o nábytok z masívu