Konferenčné stolíky do obývačky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

Filter na
307 výrobok/výrobky

307 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 307 výrobkov

Preskočiť odsek

Konferenčné stolíky: nábytok na voľné chvíle

Môže byť konferenčný stolík predmetom diskusie? Jedni vravia: bez konferenčného stolíka pôsobí pohovka akýmsi prázdnym dojmom. Kam si položím občerstvenie a nápoje? Druhí vravia: bez neho sa žije oveľa lepšie. Nuž, treba prehodnotiť plusy i mínusy. V Möbelix v tom máme jasno: s ním sa žije lepšie! Konferenčný stolík nevyšiel z módy – je to nábytok ako stvorený na voľné chvíle! A na oddych si v živote vždy nájdeme priestor!

Nemáte dosť miesta na konferenčný stolík? Určite áno!

Naše krédo znie: až konferenčný stolík urobí z pohovky to, čím by mala byť: perfektne pohodlné miesto na sedenie a v prípade potreby aj na ležanie, jedenie a prácu! Kde inde by ste si mohli položiť pivko, čaj alebo nápoj pred spaním? Nehovoriac o laptope, knihe a diaľkovom ovládaní, pre ktoré je stôl do obývačky jednoznačne príliš ďaleko! Konferenčný stolík je priateľ, ktorý je vždy tu, keď ho potrebujete! Navyše diskrétne skryje veci, ktoré vytvárajú neporiadok, do takmer neviditeľných tajných poličiek a zásuviek.
 

Favorit: konferenčný stolík zo skla

Sú nejaké trendy aj pri konferenčnom stolíku? Isteže! Najžiadanejší je práve teraz klasický: konferenčný stolík zo skla! Jeho výhodou je optické zachovanie priestoru, čo je veľkou výhodou malých miestností. Vďaka priehľadnému materiálu (nerozbitné číre sklo) pôsobí opticky ľahkým a príťažlivým dojmom. Mnohé z našich osvedčených modelov kombinujú sklenú dosku s kovom, majú rovné hrany a obdĺžnikový tvar. Vďaka tomu je odkladací stolík zo skla nadčasový, ušľachtilý a moderný  – je to favorit pre tie najkrajšie voľné chvíle.

Konferenčné stolíky online: sú skoro zadarmo!

Máte už v nákupnom košíku perfektný konferenčný stolík? Potom sa už môžete tešiť na svoje voľné chvíle! Oznámte nám svoju dodaciu adresu a hneď začneme s dodaním! Alebo si svoj odkladací stolík zarezervujte online (samozrejme so zárukou vrátenia) a sami si ho prevezmite na pobočke alebo v distribučnom sklade. Vyhľadajte si ho!