Sedacie súpravy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

665 výrobok/výrobky

665 výrobok/výrobky
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 4.165,‒*
€ 2.499,
Sedacia Súprava Marten - prírodné farby/čierna, Moderný, textil (315/260cm)Sedacia Súprava Marten - prírodné farby/čierna, Moderný, textil (315/260cm)
-40% Z REKLAMY
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 4.165,‒*
€ 2.499,
Sedacia Súprava Marten - prírodné farby/čierna, Moderný, textil (260/315cm)Sedacia Súprava Marten - prírodné farby/čierna, Moderný, textil (260/315cm)
-40% Z REKLAMY

Sedacia Súprava Iba

Premium Living
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
€ 1.799,
K dispozícii iba v predajni
Sedacia Súprava Iba - tmavomodrá/chrómová, Štýlový, textil (222/73/323cm) - Premium LivingSedacia Súprava Iba - tmavomodrá/chrómová, Štýlový, textil (222/73/323cm) - Premium Living
TOP PONUKA
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 369,
Dodanie zdarma
  • Pohovka Jannike - tmavosivá, Moderný, drevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
  • Dizajnová trojmiestna pohovka Jannike, Sivá - sivá, Moderný, drevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
Pohovka Jannike - tmavosivá, Moderný, drevo/textil (207/84/80cm) - Modern LivingPohovka Jannike - tmavosivá, Moderný, drevo/textil (207/84/80cm) - Modern Living
DODANIE ZDARMA

Pohovka Pia Sivá

Bessagi Home
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 299,
Dodanie zdarma
  • Pohovka Pia Sivá - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (146/76/75cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Pia Svetlosivá - prírodné farby/svetlosivá, Moderný, drevo/textil (146/76/75cm) - Bessagi Home
Pohovka Pia Sivá - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (146/76/75cm) - Bessagi HomePohovka Pia Sivá - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (146/76/75cm) - Bessagi Home
DODANIE ZDARMA
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 399,
Dodanie zdarma
  • Pohovka Yara Čierna - čierna/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Modrá - modrá/čierna, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Sivá - čierna/sivá, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
  • Pohovka Yara Zelená - čierna/zelená, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
Pohovka Yara Čierna - čierna/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi HomePohovka Yara Čierna - čierna/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (194/77/92cm) - Bessagi Home
DODANIE ZDARMA
Zobrazuje sa 60 z 665 výrobkov

Tipy na útulnú obývačku

Preskočiť odsek
Radi by ste si dopriali útulný domov plný osobitosti a charakteru? Nebojte sa investovať do mäkkého nábytku a dekorácií, ktoré dodajú vašej miestnosti ten správny šmrnc. V prípade moderného a minimalistického nábytku do obývačky sa jednoducho doplnky postarajú o to, aby bol váš interiér dokonalý. Naopak extravagantné kusy nábytku, ako napríklad zamatová pohovka Chesterfield s glamúrnym vzhľadom, vyžadujú citlivý prístup pri ich kombinovaní s ostatnými prvkami interiéru.

Ak chcete do vášho domova vniesť harmóniu a prirodzenosť, siahnite po nábytku a doplnkoch v zdržanlivých farbách od béžovej až po zelenú. Ak máte drevené prvky alebo tienidlá z prútia v obývačke, potom je tento trend ideálny na podčiarknutie pohodového pocitu. A netreba zabúdať na rastliny, ktoré dokážu vytvoriť ešte prirodzenejší pocit a zlepšiť vnútornú klímu.

Aký štýl bývania je ten váš? Máte radi vidiecky štýl s ľahkým, rustikálnym základným tenorom a pohodlným čalúneným nábytkom a drevom? Alebo uprednostňujete drsné industriálne výpožičky z fabriky a ošúchanú chic skrinku s nádychom nostalgie? Bez ohľadu na váš štýl bývania, obývačkový nábytok od Möbelix vám ponúka nekonečné možnosti.

A ak veľkosť vášej obývacej miestnosti dovoľuje, najlepšie je vytvoriť niekoľko „živých ostrovov“, ktoré slúžia na rôzne aktivity od spoločenských stretnutí po oddychové zóny. Vymedzenie týchto priestorov je možné pomocou kobercov a rozdeľovačov miestností.

Inšpirujte sa

Sedačky a sedacie súpravy: vaše obľúbené miesto čaká!

Oddych, čítanie, sledovanie televízie: to všetko je na dobrej sedačke hneď dvojnásobne pekné. Pri sedačkách a sedacích súpravách si dáva Möbelix osobitne záležať na tom, aby všetko ladilo:  vzhľad, kvalita i komfort! V našom e-shope na vás čaká rôznorodý kvalitný, pekný, funkčný a cenovo výhodný čalúnený nábytok! Stavme sa, že je tam aj vaše nové obľúbené miesto!

Pohovky alebo sedacie súpravy: aký čalúnený nábytok hľadáte?

Ten, kto nakupuje, hľadá informáciu, ale aj inšpiráciu. Čo je na výber? Nájdem to, čo hľadám? Alebo prídem vôbec na nové nápady, ktoré ma naozaj potešia? Získajte prehľad: ponúkame jednoduché sedačky pekného tvaru v decentných farbách pre moderný príbytok. Mnohé z nich sú kombináciou tkaniny a imitácie kože, vďaka čomu pôsobia príťažlivým a zároveň robustným dojmom.

Kvalita je dôležitá!

Pre nábytok, ktorý je taký zásadný ako sedacia súprava, platí: nech skúsi ten, kto sa chce navždy zaviazať! Möbelix sa toho drží a má v svojom sortimente iba aktuálne a osvedčené modely! Je jedno, či je to rohová pohovka s jemným mikrovláknom, na ktorú sa usadí celá rodina, alebo priestranná sedačka v tvare U, kde nájdu hravo miesto všetci vrátane návštevy: pri týchto produktoch ide o nábytok, ktorý má dlho poskytovať potešenie. Möbelix si preto dáva osobitne záležať na tom, aby sedačky a podobný nábytok vydržali čo najdlhšie ;-)

Dajú sa sedačky objednať online? Áno, len do toho!

Našli ste svoj obľúbený kus nábytku? Vedeli sme to! Möbelix vám na požiadanie dodá vašu sedačku až domov alebo si ju prevezmete v pobočke, ktorá je vám nablízku. Hustá sieť pobočiek nám umožňuje poskytnúť neprekonateľne výhodné služby. 14-dňové právo na vrátenie vám pomôže nakúpiť bezpečne a celkom uvoľnene. Tak teda veľa zábavy pri leňošení!