Rohové sedacie súpravy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

382 výrobok/výrobky

382 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 899,‒**
€ 764,15
Dodanie zdarma
  • Sedacia súprava Ava - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (251/62/154cm) - Bessagi Home
  • Sedacia súprava Ava - prírodná farba/svetlosivá, Moderný, drevo/textil (251/62/154cm) - Bessagi Home
Sedacia súprava Ava - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (251/62/154cm) - Bessagi HomeSedacia súprava Ava - prírodná farba/tmavosivá, Moderný, drevo/textil (251/62/154cm) - Bessagi Home
AKCIA %
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 1.099,‒**
€ 934,15
Dodanie zdarma
  • Sedacia súprava Alondra - farba ušľachtilej ocele/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (287/80/182cm) - Bessagi Home
  • Sedacia súprava Alondra - hnedá/farba ušľachtilej ocele, Moderný, kov/drevo (287/80/182cm) - Bessagi Home
Sedacia súprava Alondra - farba ušľachtilej ocele/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (287/80/182cm) - Bessagi HomeSedacia súprava Alondra - farba ušľachtilej ocele/tmavosivá, Moderný, kov/drevo (287/80/182cm) - Bessagi Home
AKCIA %
Zobrazuje sa 60 z 382 výrobkov

Rohové sedačky

Pohodlná a originálne zariadená obývačka si vyžaduje výber správnej sedacej súpravy. Ide o dominantný kúsok, ktorý si všimne každý, kto k vám príde. Je preto dobré celý nákup si premyslieť a zvoliť model spĺňajúci všetky vaše požiadavky. K najobľúbenejším typom patria rohové sedačky s množstvom miesta na sedenie. Prezrite si ponuku nadčasových kúskov Möbelix.sk a vytvorte si ten najkrajší priestor na oddych.

Miesto pre každého

Rohové sedačky, známe aj ako sedačky do písmena L, sú výborným riešením pre každého, kto potrebuje usadiť viac ľudí. Poskytujú veľa miesta na sedenie aj ležanie. Sú veľmi komfortné, takže na nich môžete pokojne aj spať. Aj napriek svojej veľkosti sa hodia nielen do veľkých, ale aj do menších interiérov. Dôvod je ten, že efektne vypĺňajú miesto v rohu, ktoré by inak zostalo prázdne. Nezavadzajú v priestore a mnohé majú aj veľký úložný priestor alebo možnosť roztiahnutia. V priebehu niekoľkých sekúnd tak získavate ďalšie potrebné lôžko navyše. Rohové sedačky pôsobia útulne. V malom byte nezaberajú veľa miesta a vo veľkom sa zas nestratia. Sú teda univerzálnou voľbou pre každého.
trendy rohové sedacie súpravy, rohová sedačka Amber

Prispôsobenie presne podľa vašich predstáv

Rohové sedačky nájdete v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Zvoliť si preto môžete presne podľa svojich potrieb alebo preferovaného štýlu. Populárna je koženka, no dobre vyzerá aj mikrovlákno či klasická látka. Okrem toho netreba zabúdať ani na možnosť výberu ľavého alebo pravého sedu. Sedačka vďaka tomu dokáže kopírovať steny v miestnosti, prípadne vytvárať oddychovú zónu. Niektoré modely disponujú aj komfortnými podhlavníkmi alebo operadlami. Pri sedení a pozeraní televízie alebo čítaní môžete teda zabudnúť na bolestivý krk a chrbát. Ešte vyššiu úroveň pohodlia poskytujú nastaviteľné opierky hlavy a polohovateľná opierka chrbta. Takéto vymoženosti sa hodia najmä tým, ktorí plánujú na sedačke tráviť dlhší čas.

Rohová sedačka: Dominantný kúsok obývačky

Sedačky sú jedným z najdôležitejších kusov nábytku v obývačke. Sú určené na oddych, spánok či prácu. Celú miestnosť vedia skrášliť a vytvoriť v nej správnu atmosféru. Ak ale túžite po ešte domáckejšom prostredí, nezabudnite na dekorácie. Na rohovú sedačku sa hodia väčšie vankúše s detailmi, ako sú napríklad strapce. Vhodné sú takisto prehozy a mäkké deky. Oddychovú zónu doplňte ešte kusovým kobercom, konferenčným stolíkom a minimalistickou stojacou lampou. Uvidíte, obývačka bude taká komfortná a moderná, že od vás nebude chcieť odísť žiaden hosť.
béžová rohová sedačka Victorie, sedacie súpravy do L
Tip od predajcu
Ešte viac miesta
Ak by ste chceli ešte o niečo väčšiu sedačku, pozerajte sa po tvare písmena U. Je charakteristický tým, že má sed na oboch stranách. Poskytuje tak miesto na sedenie pre viac ako päť ľudí.
Möbelix poradca

Vyberte si rohovú sedaciu súpravu na Möbelix.sk a užívajte si vysokú kvalitu

V ponuke Möbelix.sk nájdete rohové sedacie súpravy v mnohých farbách a dizajnoch. Inšpirujte sa našou ponukou a zariaďte si domov presne podľa svojich predstáv. Nakupujte online na e-shope Möbelix.sk alebo navštívte naše predajne.