Koberce a rohožky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

484 výrobok/výrobky

484 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 484 výrobkov

Preskočiť odsek

Koberce: upútajú pozornosť a zútulnia každý príbytok

Vaša domácnosť sa stane naozaj útulnou až vďaka drobným detailom a s láskou vybraným bytovým doplnkom. Patria sem aj koberce. Nielenže okamžite zútulnia každú izbu, ale dajú sa nimi vymedziť aj jednotlivé zóny, napríklad na bývanie, jedenie, hranie alebo čítanie. Pomocou koberca sa dá veľmi rýchlo a za nízku cenu zmeniť celkový dojem miestnosti.
Na jemnom koberci s vysokým vlasom sa budú dobre cítiť nielen tí najmenší, ale navyše výrazne zútulní vašu domácnosť. Vkusná predložka pred posteľ dodá vašej spálni nielen útulnosť, ale navyše práve počas chladných zimných dní dobre poslúži aj vašim chodidlám. Hneď sa vám bude o niečo lepšie vstávať.
V neposlednom rade môže byť koberec ozajstným umeleckým dielom, ktorý úžasným spôsobom zvýrazní každú obytnú miestnosť a pridá jej na hodnote.

Mobelix.sk: všetko okrem lietajúcich kobercov

Pokochajte sa naším obrovským sortimentom kvalitných, no napriek tomu výhodných kobercov v najrôznejších rozmeroch, vyhotoveniach a štýloch. Či už solídne, klasicky elegantné, trendové alebo extravagantné.
V našom online obchode nájdete jemné koberce s vysokým vlasom, ako aj tkané koberce s klasickým orientálnym dizajnom pre štýlovú eleganciu vo vašej domácnosti.
Jednofarebné, so vzormi alebo motívmi, okrúhle alebo podlhovasté, máme koberce pre každý vkus a každú peňaženku.
Naše detské koberce s pestrofarebnými motívmi nielen dodajú vzlet každej detskej izbe, ale navyše sú aj neuveriteľne cenovo výhodné! Naše veselé koberce na hranie sú pozvánkou na všemožné aktivity plné fantázie.
Nájdete u nás aj jednoduché ploché tkané koberce, ktoré zútulnia každú miestnosť. Ručne tkané koberce nenáročné na údržbu alebo behúne sa veľmi dobre uplatnia v kuchyni alebo predsieni. 
Do kúpeľne a na toaletu si vyberte z množstva praktických a hodnotných predložiek, ktoré upútajú pozornosť.

Správna starostlivosť o skvostné koberce

Najskôr by ste mali svojmu kobercu dopriať čistenie každý týždeň pomocou vysávača. Tkané koberce pritom čistite s využitím funkcie kefy vysávača, čím odstránite prach a hrubú špinu a koberec bude vďaka narovnanému vlasu hneď ako nový. 
Pravidelné čistenie penou na koberce, ktorá sa po nanesení povysáva, je vhodná na veľmi namáhané koberce napríklad v predsieni alebo kuchyni.
Ach, nie! Škvrna na novom koberci! Len žiadnu paniku, väčšinou sa dá ľahko odstrániť. Tekutiny odsajte handričkou alebo kuchynskou utierkou bez drhnutia, inak túto nepríjemnosť iba zhoršíte. Často pomôže aj vlažná voda, pričom vždy postupujte zvonku smerom dovnútra a nanášajte ju na škvrnu. Až vtedy, keď sa škvrna nedá odstrániť bežným spôsobom, siahnite po špeciálnom prostriedku na škvrny.
Ešte jeden tip – najmä ak v domácnosti žijú deti alebo staršie osoby: na koberci sa môžete pošmyknúť a zakopnúť, preto ho zaistite protišmykovými podložkami.

Kvalita len za najvyššiu cenu? Zostaňte pri zemi!

Vďaka našim výhodným ponukám to budete mať ľahké. Na stránke moebelix.sk nájdete veľký výber za najnižšiu cenu na Slovensku. Aj náš zákaznícky servis je neprekonateľný. Vďaka možnosti vrátenia tovaru do 14 dní a špičkovým dodacím podmienkam vám vždy najlepšie poradíme. Či už v našom online obchode alebo v niektorej z našich pobočiek: náš tím sa teší na vašu návštevu!