Detské koberce

accessibility.listing.screenReader.filterbar

65 výrobok/výrobky

65 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 65 výrobkov

Detské koberce

Detská izba by mala mať útulnú a príjemnú atmosféru, ktorá láka k oddychu alebo hraniu. O takýto pocit sa síce dokáže postarať kvalitné zariadenie s množstvom praktických vlastností, no mnohokrát nestačí. Aby interiér nepôsobil stroho, musíte doň vybrať aj štýlové doplnky. Do tejto kategórie patria detské koberce odeté do hravého dizajnu a vyrobené z príjemného, no odolného materiálu. Inšpirujte sa ponukou Möbelix.sk a vyberte jeden koberec pre svoje dieťa.

Hravý vzhľad pre chlapca aj dievča

Detské koberce nájdete v rôznych hravých dizajnoch. Mnohé sú univerzálne a zamilujú si ich dievčatá aj chlapci. Potešiť môžu napríklad motívy so zvieratkami, hviezdičkami alebo bodkami. Zaujímavé sú aj geometrické tvary alebo farebné pásiky. Detská izba má výhodu v tom, že môže byť krásne farebná. Jednotlivé kúsky nemusia spolu ladiť tak, ako napríklad v spálni alebo obývačke. Časom sa bude meniť a dieťa si ju prispôsobí podľa seba. Ak by náhodou koberec do celku príliš nesedel, nemusíte si s tým lámať hlavu. Jeho úlohou je poskytnúť najmä praktické vlastnosti a vytvoriť príjemnú atmosféru na oddych a relax.

mäkké detské koberce s veselými obrázkami
koberce do detskej izby s veselými obrázkami zvieratiek

Pohodlné miesto na hranie

Deti milujú loziť po zemi a hrať sa na nej. Namiesto toho, aby sedeli za stolom alebo na posteli, berú si hračky na studenú podlahu. Ak ich chcete chrániť pred chladom alebo pádom na tvrdý povrch, zaobstarajte im dostatočne veľký koberec. Deti na ňom môžu sedieť aj ležať, prípadne ho preneste aj do inej miestnosti, kde budú tráviť čas. Platí, že čím je koberec väčší, tým viac miesta na hru a relax poskytne. Dbajte však na to, aby nezavadzal napríklad pri prechádzaní a vaša ratolesť sa oň nepotkýňala. Koberec je takisto skvelým doplnkom postele. Keď ho umiestnite vedľa nej, dieťa sa z teplej postele nepostaví rovno na studenú podlahu.

Vytvorte oázu pokoja a relaxačný kútik

Pomocou koberca môžete vytvoriť príjemný relaxačný kútik, v ktorom bude dieťa oddychovať, čítať knihy a neskôr sa aj učiť. Celok doplňte veľkým sedacím vakom a niekoľkými vankúšmi. Vhodné sú aj rôzne deky alebo prehozy, ktoré do celku prinesú útulnú atmosféru. Zaujímavým doplnkom môžu byť aj hračky alebo menší stan, ktorý bude perfektným útočiskom. Následne nezabudnite ani na menšiu lampu a oázu pokoja máte hotovú. Vyberte jeden koberec svojim deťom aj vy. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a doplňte detskú izbu pekným kúskom, ktorý priláka pozornosť.

Tip od predajcu
Vyberajte aj podľa materiálu
Pri výbere koberca sledujte aj materiál, z ktorého je vyrobený. Platí, že syntetické vlákno dokáže odolať aj väčšej záťaži a vydrží dlhé roky. Preto je najlepšou voľbou pre každého rodiča.
Möbelix poradca

Objednajte si detský koberec z online e-shopu Möbelix.sk

Nakupujte detské koberce z pohodlia domova a nechajte si produkty priniesť až pred vchodové dvere. Celý proces vybavíte na pár klikov. Tešte sa z vysokej kvality, nadčasového dizajnu a prepracovaných detailov.