Sedacie vaky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

22 výrobok/výrobky

22 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 49,‒**
€ 39,20
Dodanie zdarma
  • Sedací Vak Ružový - ružová, textil (70/55/70cm) - Modern Living
  • Sedací Vak Modrý - modrá, textil (70/55/70cm) - Modern Living
Sedací Vak Ružový - ružová, textil (70/55/70cm) - Modern LivingSedací Vak Ružový - ružová, textil (70/55/70cm) - Modern Living
AKCIA %
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 39,‒**
€ 31,20
Dodanie zdarma
  • Sedací Vak Modrý - modrá, textil (70/55/70cm) - Modern Living
  • Sedací Vak Ružový - ružová, textil (70/55/70cm) - Modern Living
Sedací Vak Modrý - modrá, textil (70/55/70cm) - Modern LivingSedací Vak Modrý - modrá, textil (70/55/70cm) - Modern Living
AKCIA %
Zobrazuje sa 22 z 22 výrobkov

Sedacie vaky

Túžite po perfektnom oddychu v akejkoľvek miestnosti v domácnosti? Vaše tajné želania splnia moderné a mäkké sedacie vaky. Vďaka kompaktným rozmerom sa zmestia aj do menších interiérov. Trendy vzhľad sa postará aj o to, aby sa dali ľahko zladiť s ostatným zariadením. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a objavte sedacie vaky v rôznych farbách a prevedeniach.

Tvar podľa vašich predstáv

Základ predstavuje klasický okrúhly tvar, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako veľká fitlopta. Takýto typ vaku je obľúbený najmä u detí, pretože je mäkký a dá sa v ňom dobre oddychovať či zdriemnuť. Druhou alternatívou je tvar vaku do písmena L. Jedna časť je určená na sedenie a druhá na opieranie. Tento typ ocenia najmä dospelí, pretože sa v ňom dobre čítajú knihy alebo pozerajú filmy. Slúži skôr na sedenie, no niektoré modely disponujú aj rozkladacím mechanizmom. V prípade potreby ho tak viete roztiahnuť a spraviť si lôžko na krátky spánok. V ponuke následne objavíte aj špecifické tvary, napríklad sedací vak v tvare banánu. Takýto kúsok poteší najmä najmenších a perfektne doplní detskú izbu.
veľké a pohodlné sedacie vaky v rôznych farbách
mäkký detský sedací vak do detskej izby

Dovnútra aj von

Skvelý oddych v sedacom vaku si nemusíte užívať len vo vnútri. Zaobstarať si viete aj modely z odolných materiálov vhodných do exteriéru. Tieto materiály odolávajú vysokým teplotám, UV lúčom či vyššej vlhkosti. Môžete ich teda postaviť aj k bazénu. Exteriérové sedacie vaky sú ako stvorené na veľkú terasu alebo uzavretý balkón. Na takýchto miestach sa dajú využívať počas celého roka. Keď k nim pridáte moderné záhradné sedenie a praktický stolík, vytvoríte si ideálne miesto na posedenie s priateľmi. Veľkou výhodou sedacích vakov je aj to, že nie sú príliš ťažké. Ak sa vám nepáči miesto, kde sa nachádzajú, jednoducho ich presuňte. Niektoré modely disponujú aj praktickou rúčkou, za ktorú ich môžete chytiť.

Moderné doplnky pre každý sedací vak

Pohodlné sedenie vonku či vnútri nezabudnite doplniť funkčnými doplnkami. K nim patrí napríklad mäkký koberec, ktorý sa v zime postará o to, aby vám pri oddychovaní nebolo zima. Ďalším výborným príslušenstvom sú vankúše, prehozy a deky. Textil vytvorí správnu atmosféru a zaistí, že pri oddychovaní sa budete cítiť ako v raji. Vyberte si pohodlný sedací vak z ponuky Möbelix.sk a vytvorte si oázu pokoja, kde načerpáte všetky stratené sily.
Tip od predajcu
Správna údržba
Pri čistení sedacích vakov sledujte najmä materiál. Syntetické vlákna sa zvyčajne dajú utrieť mokrou handričkou. Zamat a iné jemnejšie povrchy môžete aj prať, no len pri nízkych teplotách. Najlepšie spravíte, keď sa budete držať štítku so symbolmi prania a pokynov výrobcu.
Möbelix poradca

Chýba vám sedací vak? Inšpirujte sa ponukou Möbelix.sk

Ponuka sedacích vakov je široká a na svoje si príde úplne každý. Skvelo vám pomôže aj vtedy, keď ste sa ešte nerozhodli, čo chcete. Nechajte, aby vás inšpirovala. Nakupujte online alebo v predajniach a vyberte si ten najlepší kúsok.