Postele

accessibility.listing.screenReader.filterbar

667 výrobok/výrobky

667 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 667 výrobkov

Postele: ako si usteliete, tak budete spať

Tak hovorí ľudová múdrosť a my sa k nej môžeme iba pripojiť. Podľa prieskumov trávi človek priemerne 24 rokov svojho života spánkom, pričom optimálna dĺžka spánku je šesť až osem hodín. Blahodarný nočný pokoj je kľúčom k duševnej a telesnej pohode a spálňa je dôležitým útočiskom, ktoré má zabezpečiť chvíle oddychu a pokoja. Nie je preto načase investovať do novej, výhodnej a pohodlnej postele?

Vhodná posteľ do každej miestnosti

Posteľ je vo väčšine spální dominantným kusom nábytku. O to dôležitejšie je, aby nenarúšal priestor, ale harmonicky so do neho začlenil. Dosiahneme to nielen zastrenými, upokojujúcimi farbami, ale aj jasným, triezvym dizajnom.
Vďaka nohám bude posteľ pôsobiť útlejším a ľahším dojmom, čo je najlepším riešením pre malé spálne! Vyberte si posteľ a nábytok do spálne z rovnakej série, aby všetko pôsobilo jednoliatym dojmom. Naše hodnotné spálňové programy za nízku cenu si vás určite získajú.
Ak je miesto obmedzené, núka sa ako riešenie rozkladacia pohovka, ktorá sa dá cez deň razom zmeniť na pohodlný gauč. Môžete sa tiež rozhodnúť pre model, ktorý má zabudovaný úložný priestor. Vďaka tomuto dodatočnému priestoru na odkladanie sa dá ušetriť množstvo miesta.

Ponuka postelí v Möbelix: nič pre spachtošov!

V Möbelix je úžasná nielen cena, ale vďaka obrovskému výberu sa splnia aj všetky vaše želania. V našom sortimente nájdete nielen klasiku z masívneho dreva alebo puristické futónové postele, ale aj trendové modely z látky či kože. Všetko v osvedčenej kvalite! Aj obľúbené pružinové postele, ktoré sú zárukou maximálneho komfortu, dostanete u nás za naozaj nízku cenu.
Okrem jednolôžkových postelí s rozmermi 80 x 200 cm, 90 x 200 cm a 120 x 200 cm  nájdete u nás aj veľký výber výhodných dvojlôžkových postelí s rozmermi 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.
Radi čítate a už ako dieťa ste najradšej zaliezli pod prikrývku s baterkou?  V takom prípade si prejdite našu ponuku manželských postelí s integrovaným osvetlením a nočnými stolíkmi.
V našom online obchode nájdete samozrejme aj vhodné kvalitné matrace a latové rošty, tak aby už nič nestálo v ceste pokojnému spánku. Náš online poradca pre matrace vám pomôže pri výbere správnej podložky. Aby sa vám dobre snívalo, ponúkame vám veľký výber vysoko kvalitnej a vkusnej posteľnej bielizne.

Postele na mobelix.sk: vďaka nám bude všetko tak, ako má byť!

Našli ste svoju vysnívanú posteľ? Tak teraz už len rýchlo do najbližšej pobočky, kde si svoj kus nábytku prevezmete a môžete si ho zaviezť domov zapožičanou dodávkou. Za nízku cenu vám novú posteľ radi dodáme priamo až do spálne. Nepredstierajte únavu a hneď teraz nazrite na stránku mobelix.sk!