Jednolôžkové postele

accessibility.listing.screenReader.filterbar

78 výrobok/výrobky

78 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
predtým € 599,‒*
€ 399,
K dispozícii iba v predajni
  • Výsuvná Posteľ Bianca - biela, Konvenčný, drevo/kompozitné drevo (90-180/200cm)
  • Výsuvná Posteľ Bianca - hnedá, Konvenčný, drevo/kompozitné drevo (90-180/200cm)
Výsuvná Posteľ Bianca - biela, Konvenčný, drevo/kompozitné drevo (90-180/200cm)Výsuvná Posteľ Bianca - biela, Konvenčný, drevo/kompozitné drevo (90-180/200cm)
Zobrazuje sa 60 z 78 výrobkov

Jednolôžkové postele

Hľadáte kvalitnú posteľ do detskej alebo hosťovskej izby? Najlepším riešením sú jednolôžkové postele s jednoduchým, prípadne prepracovaným rámom. Ich výhodou je, že sú dostatočne široké na to, aby sa v nich pohodlne vyspala jedna osoba. Zároveň nezasahujú do priestoru, nezaberajú veľa miesta a vedia výborne zapadnúť do celku. Prezrite si širokú ponuku Möbelix.sk a vyberte si model postele ako stvorený pre snívanie.
čalúnená jednolôžková posteľ s úložným priestorom

Praktický kúsok, ktorý nezaberá veľa miesta

Jednolôžkové postele spolu s dvojlôžkovými patria k základným typom postelí na trhu. Sú praktické, vyzerajú nadčasovo a zmestia sa aj do malej miestnosti. Sú vhodné najmä do detských a hosťovských izieb, no pokojne ich dajte aj do spálne. Keď k sebe prisuniete dve postele, vytvoríte jednu veľkú manželskú posteľ. Jednolôžkové modely majú viacero prevedení. Zvyčajne si vyberáte z:
  • Minimalistických modelov – ide o najjednoduchšie postele na trhu. Zvyčajne sú odeté do jednej farby a majú jednoduché čelo alebo sú úplne bez neho. Nemajú žiadne praktické vlastnosti a splývajú s celkom.
  • Masívnych modelov – výrazné postele predstavujúce dominantu miestnosti. Majú spravidla väčšie čelo aj samotný rám. Môžu, no nemusia mať nožičky. Niekedy disponujú aj praktickými funkciami, ako napríklad úložný priestor.
  • Špeciálnych modelov – sú to postele s rôznymi funkciami a spôsobmi používania. Majú napríklad úložný priestor vo forme zásuviek alebo sa dajú vyklápať. Po sklopení nezasahujú do priestoru a vyzerajú ako klasická šatníková skriňa.
Praktické funkcie sú výborným pomocníkom v akejkoľvek domácnosti. Keď môžete, určite sa rozhodnite pre posteľ, ktorá nimi disponuje.
drevená jednolôžková posteľ do detskej alebo hosťovskej izby

Doplnok spálne aj iných miestností

Jednolôžková posteľ nemusí byť len praktickým kúskom. Môže byť takisto funkčným doplnkom. Stačí si zvoliť prevedenie ladiace s celým zariadením. Vyberajte si na základe zakúpeného nábytku a dekorácií. Inou alternatívou je kúpa postele kombinujúca viacero farieb a materiálov. Myslite však na to, že celok sa dá neskôr zvýrazniť aj použitím zaujímavých obliečok, vankúšov a prehozov. Rám nemusí byť preto príliš extravagantný.

S čelom aj bez neho

Čelo je peknou dekoráciou, no nie je povinnosťou. Znamená to, že ho nemá každá posteľ. Výber je čisto na vás. Ak by sa vám náhodou čelá postelí nepáčili, zvoľte typ bez neho. Čelo následne dokúpte samostatne. V súčasnosti nájdete na trhu prepracované výrobky či nadstavby s veľkým úložným priestorom. Zaobstarajte si komfortnú posteľ určenú pre jedného a užívajte si hlboký spánok počas noci.
Tip od predajcu
Doplnkový úložný priestor
Ak nemá jednolôžková posteľ úložný priestor, netreba sa ničoho báť. Túto komplikáciu vyriešite dokúpením špeciálneho rámu so zásuvkou.
Möbelix poradca

Rôzne štýly jednolôžkových postelí pre každého na Möbelix.sk

Möbelix.sk dokáže vyhovieť každému, preto v ponuke objavíte jednolôžkové postele v rôznych štýloch. Zaobstarajte si minimalistické aj prepracované kúsky za skvelé ceny. Nakupujte online alebo priamo v kamenných predajniach.