Matrace

accessibility.listing.screenReader.filterbar

113 výrobok/výrobky

113 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 113 výrobkov

Preskočiť odsek

Matrace v hojnom počte: od pružinového jadra až po jadro zo studenej peny

Zbytočne sa nevraví, že ako si usteliete, tak budete spať. Počas spánku si oddýchneme od každodenných povinností, uvoľníme sa telesne i duševne a načerpáme novú energiu. Správny matrac môže rozhodujúcim spôsobom ovplyvniť vašu pohodu, fyzickú kondíciu a predovšetkým váš pokojný spánok. Nájdite vhodný matrac v Möbelix – aby sa sen o pokojnom spánku stal skutočnosťou! Rád vám pritom pomôže interaktívny poradca pre matrace, ako aj naši odborní zamestnanci vo vašej pobočke Möbelix!

Predpoklad optimálneho spánku

Celú noc ste nezažmúrili oko? Budíte sa každé ráno stuhnutí a unavení? Nepomáha už ani počítanie ovečiek? Potom je najvyšší čas na nový matrac! Skôr ako si však zaobstaráte matrac do svojej postele, mali by ste sa zamyslieť nad polohou pri spánku, materiálom, matracovým jadrom, lôžkom a mierou tvrdosti. Matrace by mali plniť predovšetkým jednu funkciu: optimálna opora pre vaše telo a prispôsobenie sa tvaru vášho tela. Matrac má obvykle rôzne zóny s rozličnými profilmi, ktoré by mali byť zosúladené s vašimi individuálnymi potrebami. Určitú úlohu tu zohráva aj vaša poloha pri ležaní. Či už radi spíte na boku, na bruchu alebo na chrbte – jedno je isté: pre všetkých z vás sú najvhodnejšie matrace Möbelix!

Viac komfortu pri ležaní vo vašej spálni!

Ergonomická štruktúra matraca prispieva rozhodujúcou mierou k uvoľnenému a pokojnému spánku. V Möbelix nájdete veľký výber pohodlných matracov a podložiek pre optimálny komfort pri ležaní a maximálnu možnú oporu vašej chrbtice:
  Potrebujete nadmernú alebo špeciálnu veľkosť? Žiadny problém – môžete si ich pohodlne objednať v našich pobočkách Möbelix, kde si mimochodom môžete na svojom novom matraci aj poležať na skúšku.

Tvrdý povrch, mäkké jadro?

Pri kúpe matracov si všímajte aj pevnosť vašej novej podložky na spanie. Obvykle sa rozlišuje stupeň tvrdosti mäkký (1), stredný (2) a tvrdý (3) – rozhodujúca je pritom telesná výška a hmotnosť. Máte ďalšie otázky? Radi vám pomôžu naši kompetentní odborní poradcovia priamo vo vašej pobočke Möbelix! Užitočné tipy na ošetrovanie a cenné informácie o správnom systéme spania a latových roštoch má pre vás pripravené aj náš online poradca pre matrace.

Matrace z Möbelix: pri týchto cenách môžete spať pokojne!

Nielen správny matrac, ale aj najvýhodnejšia cena prispieva k pokojnému spánku – a vďaka našej záruke najlepšej ceny vám naše matrace zaručene nepripravia bezsenné noci! V e-shope Möbelix môžete profitovať z veľkého výberu matracov za nízku cenu – objavte hneď teraz všetky výhody online!