Penové matrace

accessibility.listing.screenReader.filterbar

79 výrobok/výrobky

79 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 79 výrobkov

Penové matrace

Chcete sa vyspať bez rizika nepríjemných bolestí chrbta a stuhnutých svalov? Zamerajte sa na výber kvalitného matraca, ktorý by sa mal prispôsobiť vašim potrebám. Jednotlivé kúsky by nemali byť príliš mäkké ani tvrdé a mali by disponovať doplnkovými vlastnosťami. Zvoľte si pohodlné penové matrace z ponuky Möbelix.sk a tešte sa na každú jednu noc.

Viaceré možnosti s desiatkami výhod

Penové matrace patria k základným druhom matracov nachádzajúcim sa na trhu. Poskytujú výborný oddych a vedia sa perfektne prispôsobiť každému, kto po nich siahne. Majú niekoľko podtypov, a to:
  • Polyuretánové matrace – známe aj pod názvom PUR. Predstavujú starú dobrú klasiku za príjemnú cenu.
  • Matrace zo studenej peny – sú priedušné a tvarovo stále. Populárne sú najmä vďaka tomu, že majú dlhú životnosť. Ich charakteristickou črtou je poťah, ktorý sa dá ľahko oprať.
  • Matrace z pamäťovej peny – vedia sa prispôsobiť vášmu telu a jeho teplote. Sú takisto priedušné a ideálne do manželských postelí. Dôvodom je fakt, že sa cez ne neprenáša pohyb. Keď sa teda partner pohne, nič necítite.
Výber je čisto na vás. Každý variant poskytuje iné zaujímavé výhody.
komfortný penový matrac na spanie

Matrace vhodné pre každého

Penové matrace sú vhodné pre všetky osoby. Dajú sa umiestniť na klasické aj polohovateľné rošty. Dokážu sa prispôsobiť vášmu telu a na trhu nájdete aj obojstranné modely. Každá ich strana má inú tvrdosť. Podľa potreby ich viete otočiť. Kombinovať by ste ich mali s lamelovými roštami. V takýchto prípadoch poskytujú všetky spomínané silné stránky a v posteli správne držia. Zaobstarajte si pohodlný matrac a zbavte sa problémov, ako napríklad bolesti chrbta či stuhnutie svalov.
Tip od predajcu
Trpíte bolesťami?
Pamäťové matrace sú perfektnou voľbou najmä pre seniorov a ľudí s bolesťami chrbta či bedier.
Möbelix poradca

Dožičte si perfektný oddych s penovými matracmi od Möbelix.sk

Zaobstarajte si komfortný penový matrac a užívajte si oddych a relax tak, ako sa patrí. Vyberte si jednu z možností a vytvorte si v spálni svoju oázu pokoja. Nakupujte online alebo klasicky v kamenných predajniach.