Skladacie matrace pre hostí

accessibility.listing.screenReader.filterbar

4 výrobok/výrobky

4 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 4 z 4 výrobkov

Skladacie matrace pre hostí

Každá domácnosť, v ktorej sa pravidelne robia nejaké posedenia či oslavy, by mala byť dobre pripravená na hostí. Okrem chutného jedla a špeciálnych nápojov je dobré myslieť ešte na jednu vec. Je ňou lôžko navyše. Nikdy neviete, či niektorý z návštevníkov u vás nezostane a neprespí. Uistite sa, že ho máte kde uložiť. Zaobstarajte si praktické skladacie matrace. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a získajte rýchle a ľahké riešenie do každej situácie.

Praktické riešenie pre každú domácnosť

Skladacie matrace pre hostí poskytujú pohodlné miesto pre každú osobu, ktorá u vás prespí. Sú dostatočne hrubé, mäkké a príjemné. Poskytujú oporu a dajú sa umiestniť na rôzne povrchy. Keď nemáte navyše posteľ, rozprestrite ich na zem. Útulnosť môžete podporiť hrejivým kobercom a peknou lampou. Následne, keď hosť odíde, matrac poskladáte do menšej kocky a vložíte do skrine alebo na policu. Jednotlivé kúsky sú po zložení kompaktné. Nikde nezavadzajú, a to ani vtedy, keď ich dĺžka dosahuje takmer dva metre.
praktický skladací matrac pre návštevy

Matrac so skvelými vlastnosťami

Výhod skladacích matracov je nespočetne veľa. Najväčšou však je, že majú rovnaké vlastnosti ako klasické modely. V praxi to znamená, že keď si na ne niekto ľahne, nebude sa zobúdzať s bolesťami chrbta alebo bedier. Materiál, z ktorého je matrac vyrobený, je odolný. Aj pri pravidelnom používaní vydrží dlhé roky. Kúsok môžete následne skombinovať s nafukovacou posteľou poskytujúcou minimálne dve lôžka na spanie. Takýmto spôsobom získate potrebné miesto v prípade, že u vás bude spať napríklad celá rodina. Zaobstarajte si praktické skladacie matrace a získajte riešenie v situáciách, keď sa u vás rozhodne niekto prespať.
Tip od predajcu
Nedajte šancu baktériám
Životnosť skladacieho matraca môžete predĺžiť využitím plachiet alebo obliečok. Vsajú všetok pot a zabránia rozmnožovaniu baktérií.
Möbelix poradca

Kúpte si ten správny skladací matrac na Möbelix.sk

Našli ste v skladací matrac, ktorý ste hľadali? Užívajte si všetky praktické vlastnosti a štýlový dizajn v jednom. Vyberte si produkty online alebo nakupujte v predajniach a inšpirujte sa aj ďalšími kúskami z rovnakej kategórie.