Šatníkové skrine

accessibility.listing.screenReader.filterbar

737 výrobok/výrobky

737 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 369,
Dodanie zdarma
Skriňa Falun 182cm - biela, Moderný, drevo/kompozitné drevo (182/203/53cm) - MID.YOUSkriňa Falun 182cm - biela, Moderný, drevo/kompozitné drevo (182/203/53cm) - MID.YOU
DODANIE ZDARMA
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 179,
Dodanie zdarma
  • Skriňa Freising - biela, Moderný, kompozitné drevo (91/197/54cm) - MID.YOU
  • Skriňa Freising - farby duba/biela, Moderný, kompozitné drevo (91/197/54cm) - MID.YOU
Skriňa Freising - biela, Moderný, kompozitné drevo (91/197/54cm) - MID.YOUSkriňa Freising - biela, Moderný, kompozitné drevo (91/197/54cm) - MID.YOU
DODANIE ZDARMA
Zobrazuje sa 60 z 737 výrobkov

Šatníky pre každý vkus a každú peňaženku

Ak musíte niekam spratať všetky svoje elegantné letné šaty, desiaty sivý oblek alebo dokonca svojho milenca, jedno je isté: v šatníku nebude nikdy dosť úložného priestoru. Pretože aj vtedy, keď skriňa praská vo švíkoch: väčšinou si nemáme čo obliecť.
Nielen v spálni, ale aj v hosťovskej izbe alebo izbe pre mládež sú preto žiadané elegantné a výhodné riešenia v podobe skrine, ktoré raz a navždy vyriešia problém s miestom.

Miesto sa nájde aj v tej najmenšej chatrči: šatník pre každú situáciu s bývaním

Ak máte v svojej spálni málo miesta, vhodné sú najmä modely s posuvnými dverami, ktoré sa dajú otvárať s úsporou miesta. Aj nadstavná skrinka dokáže zabezpečiť oveľa viac úložného priestoru. Najlepšie bude, ak do nej uložíte veci, ktoré často nepotrebujete, ako sú hrubé lyžiarske pulóvre alebo osušky na leto.
Premýšľali ste niekedy nad tým, či by nebolo najpraktickejšie uložiť vaše zimné oblečenie do samostatnej skrine, napríklad na povale, v predsieni alebo komore? Aj v nevyužívanom kúte môže rohová skriňa poskytnúť úložný priestor navyše.

Ako nastoliť poriadok v šatníku

Najskôr si premyslite, čo chcete do skrine uložiť: ak sú to skôr šaty a sukne, budete potrebovať viac tyčí na šaty ako poličiek. Ak sa majú do skrine uložiť aj topánky, boli by vhodné samostatné priehradky na obuv. Opasky, šály a iné doplnky je najlepšie uložiť do samostatných prehľadných priehradiek alebo košíkov. Ušetríte tak veľa času, keď budete musieť byť ráno opäť rýchli.
Využite celú výšku priestoru a veci, ktoré potrebujete len zriedka – napríklad škatuľu s vianočnými ozdobami – uložte tak, aby ste ušetrili miesto.
Aj vám sa to už stalo: obľúbené tričko zapadlo niekam do hlbín šatníka a vy ho pri najlepšej vôli nedokážete nájsť medzi všetkými tými čiernymi zvrškami? Perfektným riešením je zabudované osvetlenie!

Šatníky v našom e-shope

V našom e-shope nájdete veľký výber výhodných šatníkov, ktoré splnia všetky vaše sny o bývaní: skrine s otočnými dverami a rohové skrine, ale aj modely s posuvnými dverami a kombinované skrine. Každý tu nájde niečo podľa vlastného vkusu: nadčasovú eleganciu alebo masívne drevené skrine, rovnako ako trendové kúsky so zaujímavými povrchmi alebo metalízou. Ak má do seba štýlovo všetko zapadať od skrine cez posteľ až po komodu a nočný stolík, ponúkame vám naše najmodernejšie spálňové programy.

Len jedno kliknutie u vás doma!

V našom e-shope nájdete nielen špičkovú kvalitu za neprekonateľne výhodnú cenu, ale aj zákaznícke služby, ktoré nemajú obdobu! Vy si svoj nový šatník vyhľadáte, my vám ho dodáme a priamo u vás ho aj radi zmontujeme. Ak sa vám nebude páčiť, môžete nám ho do 14 dní vrátiť. Veľa zábavy pri skúšaní!