Príslušenstvo ku skriniam

accessibility.listing.screenReader.filterbar

318 výrobok/výrobky

318 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 318 výrobkov

Príslušenstvo ku skriniam

Vedeli ste, že praktickosť skríň sa dá podporiť aj zaujímavým príslušenstvom? Pomocou neho môžete skladovať špecifické typy oblečenia, doplnkov, prípadne iných kúskov. Prinášajú ďalší potrebný priestor a zjednodušujú bežné fungovanie. Na výber máte veľa rôznych možností, čo znamená len jedno. Z ponuky si vyberie úplne každý. Prezrite si ponuku od Möbelix.sk a zabudnite na problémy so skladovaním a triedením vecí.

Tisíce možností skladovania

Chaos a neporiadok pri ukladaní oblečenia a ďalších vecí poznajú snáď všetci. Tento problém sa však dá jednoducho vyriešiť. Stačí zvoliť vhodné príslušenstvo ku skriniam, ktoré vám pomôže využiť priestor v šatníku na maximum, a to bez toho, aby ste vŕtali ďalšie poličky alebo kupovali nové komody. Základným príslušenstvom sú viaceré typy vešiakov. Klasické modely sú výborné na tričká, mikiny či šaty. Na nohavice ale budete potrebovať špeciálne typy s klipmi určené priamo na ne. Zísť sa vám môžu aj tenšie vešiaky vyrobené z kovu, ktoré šetria miesto. Ďalším pomocníkom sú organizéry a zásuvky, ktoré sú ako stvorené na drobnosti, napríklad retiazky, opasky a kravaty. Keď v šatníku nie je tyč, no potrebujete ju, zvoľte aj tú. Je určená na zavesenie vecí, ktoré sa nedajú alebo nemôžu skladať, napríklad oblek a niektoré druhy šiat. Na oblek a šaty zvoľte aj špeciálny obal. Na odevy sa nebude prášiť a budú chránené pred slnečným žiarením. Možností, ako doplniť šatníkovú skriňu a zvýšiť jej praktickosť, je nespočetne veľa. Zvoľte si jednu aj vy a dovoľte, aby bolo skladovanie oblečenia hrou, ktorú určite vyhráte.
Tip od predajcu
Využite široké možnosti
Do svojho šatníka si môžete zvoliť aj väčšie a masívnejšie príslušenstvo, ako doplnkové zásuvky alebo korpus. Takéto kúsky poskytnú ďalší potrebný úložný priestor a spravia skriňu prehľadnejšou.
Möbelix poradca

Príslušenstvo ku skriniam od Möbelix.sk: Nájdite všetky produkty na jednom mieste

Ušetrite čas a vyberte si všetky produkty z ponuky príslušenstva ku skriniam na jednom mieste. Prineste do domácnosti produkty kombinujúce praktickú aj dizajnovú stránku. Nakupujte online na e-shope Möbelix.sk alebo v kamenných predajniach.