Chrániče matraca a toppery

(38 x Produkt)

Chrániče matracov a toppery: každodenná ochrana matracov a postele


Matrac poznáte dobre, ale načo nám treba chránič matraca, keď sa matrac tak či tak zakryje plachtou? Nuž, odpoveď je veľmi jednoduchá. Chránič matraca je upínacia podložka z rozličných materiálov a s rôznymi rozmermi, ktorá sa natiahne na matrac.


Prečo práve chrániče matracov a podobne?


Je niekoľko závažných dôvodov, ktoré hovoria v prospech používania chráničov matracov a vrchných matracov:


Chránič matraca chráni váš matrac nielen pred bežnými nečistotami, ale aj pred nočným potením a kožnými šupinami, ktoré každý z nás vyprodukuje noc čo noc a inak by ich zachytil priamo matrac pod chráničom.

Predlžuje životnosť vášho matraca, keďže ho chráni nielen pred nečistotami, ale aj pred opotrebovaním.

Na rozdiel od matraca môžete chránič jednoducho stiahnuť a pravidelne ho vyprať v práčke. Je teda významným hygienickým faktorom. Práve alergici z neho profitujú najviac.

V neposlednom rade môže príjemne mäkký chránič matraca zabezpečiť aj zvýšený komfort pri ležaní a tým aj výdatnejší a pokojnejší spánok.

Chrániče matracov na stránke mobelix.sk


V našom online obchode nájdete kvalitatívne hodnotné a výhodné chrániče matracov s bežnými rozmermi 70 x 140, 160 x 200, 100 x 200 a 180 x 200 cm. Vďaka prírodným materiálom – 100 % bavlna s moltonovým povrchom – sú naše modely nielen vzdušné, mimoriadne savé a teplé, ale navyše sa vyznačujú aj extrémne ľahkou údržbou. Bez akýchkoľvek problémov sa dajú prať v práčke pri teplote až 95°. Navyše spĺňajú štandard 100 pre ekologické textílie. Skvelá kvalita za prekvapujúco výhodnú cenu!


U nás nájdete samozrejme aj všetko ostatné, čo budete potrebovať na výdatný spánok, ako sú postele, matrace, latové rošty, posteľná bielizeň a podobne. Stačí nazrieť do bohatej ponuky v našom online obchode!


Objednávajte jedným kliknutím!


Budete prekvapení, aké je to jednoduché. Stačí vyhľadať, kliknúť, objednať a požadovaný výrobok vám hneď doručíme až domov. Ak sa vám nebude páčiť, môžete nám ho do 14 dní samozrejme vrátiť. Kvalita nemusí byť drahá!


Spálne - všetky kategórie