Rozkladacie pohovky a sedačky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

335 výrobok/výrobky

335 výrobok/výrobky
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 1.999,‒**
€ 1.599,20
Sedacia Súprava Multi - chrómová, Moderný, kov/textil (228/345/184cm) - Luca BessoniSedacia Súprava Multi - chrómová, Moderný, kov/textil (228/345/184cm) - Luca Bessoni
AKCIA %
Zobrazuje sa 60 z 335 výrobkov

Rozkladacie pohovky a sedačky

Nikdy neviete, kedy budete potrebovať lôžko navyše. Niekedy u vás bude chcieť prespať rodinný príslušník, inokedy sa po oslave alebo príjemnom posedení rozhodne nocovať iná blízka osoba. Scenárov je veľa, no riešenie v prípade, že nechcete kupovať ďalšiu posteľ, je len jedno. Je ním rozkladacia pohovka a sedačka, ktorú budete počas bežných dní využívať na sedenie, ležanie, pri čítaní knihy alebo pozeraní televízora. Keď príde čas, v priebehu niekoľkých sekúnd ju roztiahnete. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a zistite, aké možnosti máte.
béžová rozkladacia pohovka Vivien

Štýlový prvok každej obývačky

Sedacia súprava patrí medzi základný nábytok v obývačke. Spolu s konferenčným stolíkom vytvára príjemnú oddychovú časť, kde môžete nabrať všetku stratenú energiu. Aby ste si však mohli tieto výhody užiť, musíte si zvoliť nielen štýlový, ale aj pohodlný model. Výber je široký. Siahnuť sa dá po jednoduchom a minimalistickom type v neutrálnych farbách alebo po výraznom kúsku v zaujímavých odtieňoch a vzoroch. Odvíjať sa môžete napríklad od dekorácií a zariadenia, ktoré sa už v miestnosti nachádzajú. V prípade rozťahovacej sedačky pri nákupe ale sledujte ešte jeden parameter. Je ním spôsob, akým sa rozťahuje. Populárne sú kolieska alebo tzv. „klik-klak” systém. Voľba je čisto na vás.

Skvelé riešenie do malých aj veľkých domácností

Rozkladacie sedacie súpravy nemusia byť len masívne a veľké. V súčasnosti si viete zaobstarať aj minimalistický model vhodný do malých bytov. Pri nákupe si vyberáte z dvoch základných možností:
  • Rozkladacie sedačky – ide o masívnejší typ nábytku. Je určený do stredne veľkých a veľkých interiérov. Zaberá viac miesta a pôsobí dominantne. 
  • Rozkladacie pohovky – predstavujú minimalistický kúsok nábytku ako stvorený do malých domácností. Spôsob rozťahovania zvyčajne funguje tak, že opierka na chrbát sa preklopí dozadu, čím vznikne plochá posteľ.

Praktické funkcie zvyšujúce komfort

Rozkladacie pohovky a sedačky sú veľmi praktické. Dôvod je ten, že okrem klasickej funkcie sedenia umožňujú majiteľom ležať aj spať. Následne môžu disponovať aj veľkým úložným priestorom, do ktorého uložíte sezónne dekorácie a ďalšie nepotrebné maličkosti. Úložný priestor funguje buď na základe vyklápania, alebo vo forme veľkých zásuviek. Komfort podporia aj nastaviteľné opierky hlavy a chrbta. Opierky rúk sa spravidla nastaviť nedajú, no sedačke dodávajú masívnejší vzhľad. Vy sa o ne môžete oprieť alebo si na ne pri ležaní položiť hlavu. Vyberte si rozkladaciu sedačku alebo pohovku a vytvorte si obývačku snov.
rozkladacia sedacia súprava Charming so veľkým úložným priestorom
Tip od predajcu
Riešenie pre malé priestory
Keď hľadáte minimalistický kúsok do malého bytu podporujúci vzdušnosť a priestrannosť, zvoľte rozkladaciu sedačku na nožičkách bez výrazných opierok na ruky. 
Möbelix poradca

Rozkladacie sedacie súpravy od Möbelix.sk: Praktická funkcia a moderný dizajn v jednom

Na Möbelix.sk už dávno neplatí, že si musíte vyberať medzi funkciou a dizajnom. Zvoľte kombináciu oboch a tešte sa z praktickej aj modernej stránky produktov. Nakupujte online alebo si vyberte v jednej z našich predajní.