farebné trendy Möbelix - Monkey Island
Preskočiť odsek

Monkey Island

Trend Monkey Island prináša tropickú atmosféru. Jemné akcenty a nové trendy často postačia na to, aby ste sa vo vašej domácnosti opäť cítili príjemne. Môže ísť napríklad o lampióny, nové uteráky alebo obrusy. Pre tých, ktorí by predsa chceli viac zmeny, máme v našej ponuke aj tie najnovšie trendy nábytku. Presvedčte sa sami!
kuchyňa a jedáleň vo farbách Monkey Island
riady a doplnky do kuchyne Monkey Island

Kuchyňa a jedáleň

Hnedý priemyselný nábytok sa výborne kombinuje s izbovými rastlinami a jutovým kobercom. Krásne vyzdobený stôl je prirodzene centrom jedálne a s našou sadou riadu Monkey budete mať určite úspech.
Preskočiť odsek
obývačka v štýle Monkey Island
doplnky v žltej farbe, Monkey Island

Obývačka

Žltá farba je nielen výrazným pútačom, ale dodáva vašej obývacej izbe i útulnú domácu atmosféru. Malé akcenty ako sú vankúše, prikrývky, tienidlá a záclony, dokonale zútulnia vašu obývaciu izbu a vďaka svojim vzorom poskytujú pomyselný touch.
Preskočiť odsek
spálňa s posteľnými obliečkami Monkey Island
kombinácia ružovej a čiernej farby v spálni, Monkey island

Spálňa

Vo svojej spálni by sa každý z nás mal cítiť čo najpríjemnejšie. Naše krásne drevené postele spolu s nočnými stolíkmi sú pre trend Monkey Island priam ideálne. Tu sa nájde niečo pre každý vkus. Nebojte sa farieb a objavte najnovšie trendy.
Preskočiť odsek