monkey-island_uvodny-img_SK

 

 

Monkey Island

 

Trend Monkey Island prináša tropickú atmosféru. Jemné akcenty a nové trendy často postačia na to, aby ste sa vo vašej domácnosti opäť cítili príjemne. Môže ísť napríklad o lampióny, nové uteráky alebo obrusy. Pre tých, ktorí by predsa chceli viac zmeny, máme v našej ponuke aj tie najnovšie trendy nábytku. Presvedčte sa sami!

monkey-island_jedalen-big_SK
monkey-island_jedalen-img-SK
V RAJI DŽUNGLE

Kuchyňa a jedáleň

Hnedý priemyselný nábytok sa výborne kombinuje s izbovými rastlinami a jutovým kobercom. Krásne vyzdobený stôl je prirodzene centrom jedálne a s našou sadou riadu Monkey budete mať určite úspech.

hotspot-4860860
monkey-island_obyvacka_SK
VYPNÚŤ A ZRELAXOVAŤ...

Obývačka

Žltá farba je nielen výrazným pútačom, ale dodáva vašej obývacej izbe i útulnú domácu atmosféru. Malé akcenty ako sú vankúše, prikrývky, tienidlá a záclony, dokonale zútulnia vašu obývaciu izbu a vďaka svojim vzorom poskytujú pomyselný touch.

hotspot-4861456
monkey-island_spalna_SK
SPANIE POD PALMAMI...

Spálňa

Vo svojej spálni by sa každý z nás mal cítiť čo najpríjemnejšie. Naše krásne drevené postele spolu s nočnými stolíkmi sú pre trend Monkey Island priam ideálne. Tu sa nájde niečo pre každý vkus. Nebojte sa farieb a objavte najnovšie trendy.

monkey-island-img1_SK
monkey-island-img2_SK
monkey-island-img3_SK