terrazzo-uvodny_SK

 

 

Terrazzo Reloaded

 

Nábytok a doplnky sa obliekajú do Terrazzo! Štýl Terrazzo zažíva skutočný comeback. Štruktúra vychádzajúca z mozaikovej kamennej dlažby s dlhou históriou prináša viac ako len dizajn. Vzor v bielej, ružovej a bledomodrej farbe nepúta len zrak, ale zároveň vytvára aj útulnú atmosféru. Terrazzo je jednoducho životný postoj. Je konkurenciou pre mramor, na ktorý sa už viac nemôžete spoľahnúť, Terrazzo ho totiž jemne vytláča z interiéru. Presvedčte sa a nechajte sa inšpirovať!

hotspot-4851709
terrazzo-jedalen_SK
Lákavo prestreté...

Kuchyňa a jedáleň

Nový trend Terrazzo perfektne zapadne do vašej kuchyne a jedálne. Vďaka svojmu dizajnu a jednoducho kombinovateľným farbám bude výber vhodných doplnkov jednoduchou úlohou. Najlepšie to bude fungovať na krásne nastretom jedálenskom stole. Práve pri ňom sa stretáva celá rodina, a vďaka novej sade riadov bude jedlo chutiť dvakrát tak dobre.

hotspot-4851300
terrazzo-obyvacka_SK
Čerstvý vánok...

Obývačka

Najviac času doma trávime v obývačke, či už pozeráme film osamote, s priateľmi alebo celou rodinou, v obývačke sa stále niečo deje.
Aj preto by táto miestnosť mala byť zariadená útulne a štýlovo. Venujte dostatok pozornosti malým detailom, ako sú napríklad mäkké vankúše a deky. Práve tieto doplnky by vo vašej obývačke nemali chýbať. Nezabudnite tiež na malé alebo veľké koberce umiestnené pod konferenčným stolíkom. Dodáte tak miestnosti oveľa priateľskejší vzhľad.

hotspot-4851716
terrazzo-spalna_SK
Spánok ako na obláčiku...

Spálňa

Keď pripravujeme jarnú dekoráciu, často zabúdame na jednú dôležitú miestnosť - spálňu. Ale aj do nej viete perfektne integrovať štýl Terrazzo. Vyskúšajte novú posteľnú bielizeň, vankúše a deky. Chýba vám koberec? Práve teraz je čas to zmeniť. Svetloružová farba je pre spálňu ako stvorená. Má upokojujúce účinky, ktoré sa vám postarajú o pokojné noci.

terrazzo-postelna-bielizen_SK
terrazzo-hodiny_SK
terrazzo-kupelna_SK