Industriálny štýl bývania - inšpirácia

Industriálny štýl – hrubý, robustný, no napriek tomu domácky

... že to nemôže fungovať? Určite áno, najmä ak ide o moderný priemyselný štýl. Stretáva sa tu minimalizmus s vintage vzhľadom a spolu vytvárajú jedinečnú atmosféru, v ktorej rezonuje nádych New Yorku, Berlína a Londýna.
Farba sa zámerne odlupuje, kov začína hrdzavieť a koža vyzerá opotrebovane. Nič nie je dokonalé a doma je cítiť emóciu mesta a továrenský šarm.
Industriálny štýl v interiéri
Neprispôsobivý a nedbalý, to sú heslá pre industriálny štýl, ktorý môže byť tak útulný. Opotrebované povrchy vo vintage vzhľade prinášajú do vášho domova ešte viac individuálneho dizajnu a vytvárajú v ňom atmosféru. Medené a strieborné doplnky prinášajú istý lesk a vyzerajú veľmi ušľachtilo.

Porušte pravidlá a trendy hoďte cez palubu – v industriálnom bývaní je všetko dovolené! Chladný betón bozkáva teplé drevo, drsný kov sa viaže s plyšovými kožušinami a koženými rohožkami. Objavte industriálny štýl ako trend v bývaní a zrealizujte si svoj vysnívaný domov!

Obývačka v industriálnom štýle

Industriálny štýl nie je taký drsný ako jeho reputácia. Ak túžite po obývačke v ktorej sa budete citiť dobre, a v ktorej dokážete relaxovať, potom toto je presne pre vás! Industriálna sedačka vás neohúri svojou dokonalosťou, no pozve vás, aby ste si na nej trochu oddýchli. Farby a materiály sú vždy v harmónii. Oranžová, hrdzavá a hnedá pasujú k drevu aj koži, a vašu obývačku v industriálnom dizajne robia naozaj útulnou. Tento štýl sa perfektne hodí k holým kamenným ale aj betónovým stenám. A presne táto kombinácia vytvára neporovnateľný, bizarný komfort industriálneho bývania.
Obývačka v industriálnom štýle
Industriálny nábytok do obývačky
Preskočiť odsek

Tv Diel

Ondega
predtým € 219,‒*
€ 189,
Tv Diel Ontario - čierna/farby duba, Trend, kompozitné drevo/plast (131/67,7/41,5cm) - OndegaTv Diel Ontario - čierna/farby duba, Trend, kompozitné drevo/plast (131/67,7/41,5cm) - Ondega

Taburetka

James Wood
predtým € 415,‒*
€ 279,
Taburetka Varese - čierna/antracitová, Moderný, kov/textil (78/49/69cm) - James WoodTaburetka Varese - čierna/antracitová, Moderný, kov/textil (78/49/69cm) - James Wood

Jedáleň - drevený stôl ako industriálny prvok

Pozvite svojich priateľov na večeru do Berlína či dokonca New Yorku. S jedálenským nábytkom v industriálnom štýle je to teraz hračka. Jedálenské stoly, stoličky či kredence vyrobené z dreva a železa za okamih premenia každú jedáleň na mestské podkrovie. Takže prinesiete pocit pulzujúceho veľkomesta s jeho továrňami priamo do vášho domova. Striedajte tvary a veľkosti a vytvorte tak akýsi vkusný chaos. Prajeme vám veľa pohodových večerov s vašimi priateľmi a rodinou!
industriálny štýl kuchyne s drevom
Industriálne prvky v jedálni, stôl s lavicami
Preskočiť odsek

Industriálny vzhľad v pracovni

Nikdy nemyslíme priamočiaro, tak prečo by malo byť priamočiare zariadenie vašej pracovne? Vytvorte kreatívnu pracovnú atmosféru s kancelárskym nábytkom v industriálnom dizajne. Nechajte svoje myšlienky voľne plynúť po rustikálnom drevenom pracovnom stole. Nábytok vyrobený z dreva a kovu prinesie rušnú atmosféru starej new yorkskej továrne priamo do vášho domova. Kombinujte, miešajte a myslite naprieč, nie priamo – s nábytkom v industriálnom štýle môžete vypustiť paru.
pracovnňa v industriálnom štýle
Insustriálny interiér v pracovni
Preskočiť odsek
predtým € 124,‒*
€ 79,90
Regál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (95/180/35cm) - Modern LivingRegál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (95/180/35cm) - Modern Living
-35% Z REKLAMY
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 224,99*
€ 89,90
Písací Stôl Aurel - Moderný (160/77/70cm)
-60% Z REKLAMY
predtým € 93,‒*
€ 59,90
Regál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (50/180/35cm) - Modern LivingRegál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (50/180/35cm) - Modern Living
-35% Z REKLAMY
predtým € 67,‒*
€ 39,99
Regál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (95/79,2/35cm) - Modern LivingRegál Bono - čierna/dub sonoma, Moderný, kov/kompozitné drevo (95/79,2/35cm) - Modern Living
-40% Z REKLAMY

Osvetlenie v industriálnom štýle

Aby ste si doma vytvorili pocit mesta ala priemyselný štýl, nepotrebujete bývať v berlínskom podkrovnom apartmáne. Kúzlo veľkomesta môžete u seba doma navodiť aj vďaka vhodným doplnkom. Rustikálne priemyselné alebo kovové závesné lampy prinášajú kúzlo dielne do každého obytného priestoru. Čierna kovová sieť alebo ružová meď, industriálne svietidlá ukladajú jasné stanovisko a oddávajú sa minulosti. Preto sú tieto nostalgické pútače perfektne adaptovateľné – pokiaľ je pre vás industriálny štýl príliš ťažký, jednoducho skombinujte svetlá do vzdušného škandinávskeho alebo štýlového retro štýlu.
Industriálny nábytok, sedačka a lampa
stôl a svietidlo v industriálnom dizajne
Preskočiť odsek

Odkazy na podobné inšpirácie