Nábytok do kancelárie a pracovne

accessibility.listing.screenReader.filterbar

468 výrobok/výrobky

468 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 468 výrobkov

Preskočiť odsek

Funkčné zariadenie do kancelárie s množstvom komfortu

Chcete si zariadiť kanceláriu alebo pracovňu či vylepšiť svoj pracovný výkon? V takom prípade sa rozhodnite pre zariadenie do kancelárie, ktoré navodí pozitívnu pracovnú atmosféru. Náš kancelársky nábytok sa vyznačuje komfortom, funkčnosťou a atraktívnym dizajnom. Ďalšia výhoda: v Möbelix ho kúpite za výhodnú cenu.

Prehľad zariadenia do kancelárie z nášho online obchodu:

  • písacie stoly rôznych veľkostí: Sú vybavené priehradkami a zásuvkami, takže veľmi ľahko udržíte poriadok v kancelárii. Navyše nájdete dôležité pomôcky a podklady rýchlejšie, ak budú riadne uložené. Náš sortiment zariadenia do kancelárie okrem toho zahŕňa aj špeciálne stoly na počítač a riešenia pracoviska v tvare písmena L.
  • kancelárske stoličky: Pri väčšine modelov ide o otočné stoličky na kolieskach, aby ste sa v svojej pracovni mohli pohybovať pohodlne a rýchlo. Okrem toho je dôležité, aby sa dala nastaviť ich výška. Vďaka tomu ľahko nastavíte správnu, ergonomickú výšku sedenia podľa svojej vlastnej výšky. Na niektorých kancelárskych stoličkách sa dajú individuálne upraviť aj lakťové opierky.
  • kontajnery na kolieskach: Tieto malé skrinky perfektne doplnia vaša kancelárske zariadenie a vďaka kolieskam ich môžete postaviť tam, kde ich práve potrebujte. Kontajnery na kolieskach slúžia jednak ako úložný priestor a na strane druhej ako praktická odkladacia plocha. Okrem toho sa dajú zasunúť aj pod váš písací stôl, čím ušetríte miesto.
  • skrinky na spisy: Keď zariaďujete kanceláriu, myslite aj na funkčnú skrinku, v ktorej budete môcť roztriediť a uložiť fascikle, spotrebný materiál, ako je kancelársky papier a iné kancelárske príslušenstvo.
 
Ponúkame vám zariadenie do kancelárie s rôznym dizajnom. Svoju kanceláriu alebo pracovňu si tak zariadite podľa svojho vkusu a položíte tým základy pozitívnej pracovnej atmosféry. Navyše sú jednotlivé časti nábytku navzájom perfektne zladené a vytvárajú harmonický dojem.

Správne osvetlenie na pracovisku

Odhliadnuc od pohodlnej kancelárskej stoličky a funkčného písacieho stola je ďalším dôležitým bodom pri zariaďovaní kancelárie osvetlenie. Ak má vaša pracovňa alebo kancelária veľké okno, umiestnite svoje pracovisko čo najviac do jeho blízkosti. Ideálnym doplnkom denného svetla je stolné svietidlo alebo stojanové svietidlo, pretože ich môžete umiestniť tak, aby svetlo perfektne dopadalo na váš stôl. Na optimálne zariadenie kancelárie budete navyše potrebovať takzvané základné osvetlenie v podobe závesného svietidla alebo stropného svietidla. Odporúčame vám model s rozličnými bodovými svetlami, pretože vďaka tomu budete môcť osvietiť rôzne časti vašej kancelárie.