Otáčacie a kancelárske stoličky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

151 výrobok/výrobky

151 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 209,
Dodanie zdarma
  • Stolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
  • Stolička Sivá - sivá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
Stolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOUStolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
DODANIE ZDARMA
Zobrazuje sa 60 z 151 výrobkov

Otáčacie a kancelárske stoličky

Každá pracovňa, kancelária alebo menší pracovný kútik sa skladá z dvoch základných vecí. Prvou z nich je veľký a praktický písací stôl s úložnými priestormi. Druhou je kvalitná a pohodlná kancelárska stolička, ktorá by mala spĺňať niekoľko základných parametrov, aby vám poskytla čo najvyšší komfort. Ak neviete, akú zvoliť, nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a zistite, aké máte možnosti.

Kreslo či stolička?

Stoličky určené do kancelárií sa dajú deliť do dvoch základných skupín, a to na:
  • Kancelárske stoličky – tieto stoličky sú na prvý pohľad minimalistické a nezaberajú veľa miesta. Hodia sa do menších interiérov a za malé písacie stoly. Zvyčajne disponujú kolieskami a môžete sa na nich otáčať. Niekedy majú aj lakťové opierky, no nie je to pravidlom.
  • Kancelárske kreslá – na rozdiel od stoličiek sú oveľa masívnejšie a väčšie. Zaberajú veľa priestoru, preto by ste ich mali umiestniť do priestrannejších pracovní. Disponujú lakťovými opierkami aj vyššou chrbtovou opierkou. Kreslám nechýbajú kolieska, možnosť otáčania a výškové nastavenie.
Keďže kreslá sú väčšie, bývajú aj pohodlnejšie. Všetko sa ale odvíja od toho, aký výrobok si zvolíte. Aj kancelárska stolička s vysokou chrbtovou opierkou môže byť veľmi komfortná.
pohodlné kancelárske kreslo s opierkami na ruky
Kancelárska otáčacia stolička na kolieskach

Kolieska všetko uľahčia

Hoci sa to nezdá, no kolieska dokážu spríjemniť a uľahčiť používanie každej jednej stoličky. Môžete sa vďaka nim posúvať z jednej časti miestnosti do druhej. Kolieska takisto šetria podlahu. Neustále odsúvanie klasickej stoličky rozhodne neprospieva parketám, drevu ani kachličkám. Samozrejme, povrch podlahy môžete poškodiť aj znečistenými kolieskami, no keď sa o ne budete starať, máte vyhraté.

Nezabudnite na doplnky

Pohodlné kreslo alebo stoličku môžete doplniť aj o rôzne príslušenstvo. Vyššie pohodlie vám poskytne menší vankúšik, ktorý dokáže zamedziť bolestiam. Stačí, aby ste ho zrolovali a umiestnili do strednej časti chrbtice, kúsok nad bedrá. K praktickému príslušenstvu patria aj doplnkové kolieska. Využijete ich vtedy, keď sa vám nejaké koliesko zničí alebo sa už nebude otáčať tak, ako na začiatku. Vyšší komfort získate aj vtedy, keď na tvrdé lakťové opierky prevesíte mäkký prehoz. Zamedzíte tak nepekným odtlačkom na rukách. Doplňte svoju kanceláriu alebo menší pracovný kútik peknou stoličkou z ponuky Möbelix.sk a tešte sa z nadčasového dizajnu.
Tip od predajcu
Zabezpečte si čo najlepší komfort
Ak plánujete sedieť na kancelárskej stoličke niekoľko hodín denne, vyberte si model s vyššou chrbtovou opierkou. Poskytne vám nielen komfort, ale aj potrebnú ergonómiu. 
Möbelix poradca

Otočné a kancelárske stoličky: Tešte sa zo štýlového dizajnu a vysokej kvality

Vybrali ste si kancelársku stoličku, ktorú ste hľadali? Tešte sa z jeho štýlového dizajnu a nezabudnite si k nemu dokúpiť všetko, čo potrebujete. Nakupujte pohodlne z domu prostredníctvom e-shopu Möbelix alebo navštívte jednu z našich pobočiek.