Kancelárske kreslá

accessibility.listing.screenReader.filterbar

141 výrobok/výrobky

141 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 209,
Dodanie zdarma
  • Stolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
  • Stolička Ružová - zlatá/ružová, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
  • Stolička Sivá - sivá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
Stolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOUStolička Modrá - modrá/zlatá, Konvenčný, kov/textil (54/105/52cm) - MID.YOU
DODANIE ZDARMA
Zobrazuje sa 60 z 141 výrobkov

Kancelárske kreslá

Čo vás napadne ako prvé, keď sa povie kancelária? Mnohí si predstavia veľký písací stôl s počítačom alebo laptopom a kancelársku stoličku. Stoličky však nie sú jediným riešením, ktoré v tejto miestnosti môžete mať. Okrem nich sú obľúbené aj pohodlné a moderné kancelárske kreslá. Premýšľate, že by ste stavili na komfort a ergonómiu starajúcu sa o vaše zdravie? Prezrite si ponuku Möbelix.sk a nájdite si vysnívaný kúsok ešte dnes.
masívne kancelárske kreslo, kancelársky nábytok

Pohodlie nadovšetko

Len vtedy, keď sa človek cíti pohodlne, má dobrú náladu a pozitívne zmýšľanie. Ak sa chcete vyhnúť rôznym bolestiam a nepríjemným emóciám, mali by ste si do svojej kancelárie zvoliť masívne kreslo s ergonomickými vlastnosťami. Keďže väčšina modelov disponuje vysokou opierkou, drží vám chrbát v správnej línii. Takisto sa stará o to, aby vás nič nebolelo ani po dlhých hodinách sedenia a vyhli ste sa diskomfortu. Kancelárske kreslá sa môžu pochváliť niekoľkými charakteristickými znakmi. K hlavným patria kolieska uľahčujúce pohyb, výškové nastavenie a lakťové opierky. Samozrejmosťou je takisto mäkký materiál a pevnosť. Niektoré kreslá poskytujú dokonca aj polohovanie. 

Do každej jednej pracovne

Väčšina ľudí si predstavuje kancelárske kreslá ako masivne kusy nábytku, ktoré zaberajú veľa miesta. Hoci s týmito modelmi sa na trhu stretnete, môžete si zvoliť aj minimalistické kúsky. Jednoduché kreslá s menšími rozmermi postavíte aj k stolu v pracovnom kútiku, napríklad v obývačke alebo v spálni. Zvyčajne disponujú kolieskami, výškovým nastavením a otáčaním, no niektorým nechýba ani polohovanie. Samostatnou kategóriou sú masívne a farebné herné kreslá, ktoré nemusia byť určené len pre hráčov. Populárne sú vďaka tomu, že ich chrbtová opierka končí až pri hlave. Poskytujú tak komplexnú starostlivosť o vrchnú časť tela. 
špeciálne dizajnovaná herná stolička, komfort pri počítačových hrách

Tisícky tvarov aj farieb

Kancelárske kreslá môžu byť dominantným prvkom vašej pracovne a niečím, čo nastoľuje štýl. Stačí si len vybrať správny kúsok, ktorý v priestore zažiari a pritiahne na seba pozornosť. Okrem čiernej alebo sivej klasiky sa preto nebojte ani bielej, modrej, zelenej či horčicovej. Takisto potešia kombinácie viacerých odtieňov a farebné detaily. Čierna stolička s fialovými alebo zelenými neónovými časťami je unikátom a nebudete k nej musieť dokupovať žiadne dekorácie. Kreslo následne dopĺňajú lakťové opierky. Zvyčajne majú oblý tvar, no niekedy sa stretnete aj s ostrým zakončením. Prezrite si všetky možnosti z ponuky a nájdite to najkrajšie kreslo pre svoju kanceláriu.
Tip od predajcu
Doprajte aj svojim nohám
Ak plánujete za stolom sedieť dlhšie, ku kancelárskemu kreslu si dokúpte taburetku alebo podnožku. Tým, že si vyložíte nohy, znižujete v nich tlak a predchádzate rôznym zdravotným komplikáciám.
Möbelix poradca

Zvoľte dizajnové kancelárske kreslo a užívajte si veľký výber na Möbelix.sk

Chcete, aby nové kancelárske kreslo skvelo zapadlo do interiéru a vytvorilo pekný celok? Inšpirujte sa veľkým výberom na Möbelix.sk a nájdite presne to, čo potrebujete. Keď sa vám to podarí nájsť, jednoducho produkt objednajte alebo si ho príďte pozrieť do jednej z predajní.