categorypage-c16C1_top_bild

Záhradné zostavy

Záhradné zostavy

(26 x Produkt)

Záhradné súpravy pre vlastnú oázu pohody

Keď sa dni predlžujú a teploty znovu stúpajú nahor, trávime radi veľa času vo vlastnej záhrade. Okrem prác v záhrade nás čakajú aj príjemné chvíle uprostred zelene. Nezáleží na tom, či je naša vlastná záhrada malá alebo veľká, záhradné súpravy z Möbelixu sú pozvánkou na trávenie chvíľ oddychu pod šírym nebom.

 

Keďže každá záhrada má svoje osobitosti, ponúka Möbelix celý rad rôznych súprav záhradného nábytku a sedacích súprav, ktoré zvýraznia individuálny štýl vašej záhrady. Mimochodom, v našom online obchode Möbelix môžete záhradné súpravy pohodlne nakúpiť online!

Záhradné súpravy šité na mieru

Práve vtedy, keď je obytný priestor stiesnený, oceníte slobodu záhrady alebo balkóna. Aby sa z útočiska stala oáza pohody, ponúka Möbelix vhodné záhradné súpravy do vášho exteriéru.

 

Či už si vyberiete priestranný lounge nábytok alebo záhradné súpravy s praktickými skladacími kreslami, vďaka našim praktickým záhradným súpravám budete pripravený na každú príležitosť. Skladací záhradný nábytok sa dá rýchlo rozložiť. Na grilovačky alebo spoločné nedeľné raňajky s priateľmi sú vhodné predovšetkým výsuvné stoly. Toto dômyselné riešenie poskytuje miesto navyše a počas bežných dní sa dá znovu jednoducho zasunúť. Ten, kto má k dispozícii svoju vlastnú veľkú záhradu, si môže svoj exteriér skrášliť rozmanitými záhradnými súpravami.

 

Klasické záhradné súpravy pozostávajú väčšinou zo stola a ľubovoľného počtu stoličiek, obľúbené sú však aj lavičky a stolčeky. Rôzne komponenty sa dajú vzájomne kombinovať podľa ľubovôle alebo sa dajú získať jednotlivo. Vďaka tomu si môžete záhradnú súpravu zostaviť presne podľa vlastného želania. Okrem toho môžete požadované záhradné súpravy doplniť o príslušenstvo, ako sú slnečníky či ležadlá. Ten, kto po namáhavom pracovnom dni rád oddychuje uprostred zelene, by si mal vybrať dômyselné ležadlo, vďaka ktorému ušetrí externý slnečník.

 

Pred kúpou záhradnej súpravy by ste si mali vyjasniť, ktorá z rôznorodých veľkostí súprav je pre vašu zeleň ideálna. Najmä pri menších záhradách a terasách platí nasledovné: je lepšie siahnuť po štýlovej skladacej záhradnej súprave, pretože skladacie stoličky a stoly sú pri nedostatku miesta vždy dobrou voľbou.

Záhradné súpravy pre akýkoľvek vkus

Möbelix ponúka široký výber záhradných súprav: či už sa rozhodnete pre moderné alebo rustikálne záhradné súpravy, v Möbelixe si každý nájde to pravé podľa vlastného vkusu. Ten, kto uprednostňuje prírodný vzhľad, tomu určite vyhovejú záhradné súpravy z dreva. Splnia nielen všetky želania z optického hľadiska, ale navyše sa pritom používajú kvalitné materiály, ako napríklad akáciové drevo. Veľkej obľube u majiteľov záhrad sa teší aj exteriérový nábytok z polyratanu. Niet divu, veď materiál dodáva záhradným súpravám ležérny južanský vzhľad, vďaka svojmu robustnému plastovému úpletu zabezpečí dlhú životnosť, takže spôsobí len malé alebo žiadne výdavky v spojení so starostlivosťou. Moderné záhradné súpravy z kovu sú so svojou výraznou kombináciou materiálov príťažlivé najmä pre minimalistov pri utváraní obytného priestoru na voľnom priestranstve.

 

Od rafinovaných kombinácií farieb a materiálov až po lákavé súpravy stolov, v Möbelixe nájdete jednoduchú eleganciu, ale aj nápadité variácie z dreva. Nájdite si záhradnú súpravu, ktorá bude vhodná pre vás i do záhrady vašich snov.


Ako zachovať svoju záhradnú súpravu dlho krásnu

Záhradný nábytok je neustále vystavovaný poveternostným vplyvom, napríklad dažďu a slnku, ktorým by mal bez problémov odolať. Drsné poveternostné podmienky však zanechajú stopy aj na záhradných súpravách. Pri výbere súpravy tak zohráva úlohu aj odolnosť jednotlivých materiálov voči poveternostným vplyvom. Stačí niekoľko jednoduchých tipov a vaša záhradná súprava bude aj po prvej letnej sezóne vyzerať stále ako nová.

 

Záhradné súpravy z dreva ošetríte pomocou špeciálneho ošetrujúceho oleja. Záhradné súpravy z kvalitného plastu alebo umelého ratanu sa dajú očistiť mydlovým roztokom a bežnou utierkou z mikrovlákna. Keďže tieto materiály majú sklon k vyblednutiu po dlhoročnom používaní, odporúčame zakryť ich špeciálnymi ochrannými obalmi, ak ich nepoužívate. V Möbelixe nájdete ochranné obaly v rôznych veľkostiach a tvaroch – podľa toho, čo všetko do nich chcete uložiť. Keďže sú ochranné obaly na záhradný nábytok zhotovené z robustného materiálu odolného voči poveternostným vplyvom, ktorý väčšinou odpudzuje vodu a je odolný voči UV lúčom, poskytnú vašim záhradným súpravám spoľahlivú ochranu pred vetrom a počasím.

Výhodný online nákup záhradných súprav

Od jednoduchej kombinácie stolov až po luxusnú lounge súpravu – v Möbelixe nájdete veľký výber rozličných záhradných súprav. Máme to pravé pre každý štýl, každú potrebu a každý rozpočet. Nakupujte záhradné súpravy online alebo navštívte jednu z mnohých pobočiek Möbelix po celom Slovensku.


Záhradný nábytok - všetky kategórie