Drevený záhradný nábytok

accessibility.listing.screenReader.filterbar

17 výrobok/výrobky

17 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 17 z 17 výrobkov

Drevený nábytok

Drevo je jedným z najodolnejších a najoriginálnejších materiálov na trhu. Výrobky z neho sú štýlové, kvalitné a nikdy nevyjdú z módy. Túžite po drevenom nábytku, ktorý poskytne praktické funkcie a pritom doplní exteriér? Objavte na Möbelix.sk svet pohodlných drevených sedačiek, stolíkov a moderných súprav.
drevený nábytok, záhradná zostava Pia

Posedenie v záhrade aj na terase

Tešte sa z príjemných teplôt a slnečných lúčov tak, ako sa patrí. Po hodinách upravovania záhrady a čistenia dvora si každý zaslúži aspoň zopár minút oddychu. Užiť si ho môžete na pohodlnom drevenom nábytku doplnenom o mäkké vankúše a podušky.

Do rozmernej záhrady je výborným riešením veľká sedacia súprava s masívnym stolíkom. Usadiť sa na ňu môže viacero hostí, čím predstavuje skvelého pomocníka pri plánovaní párty alebo posedenia. Menšie záhradné zostavy sú najlepšie pre menšie rodiny, na terasy či dokonca balkóny. Nezaberajú veľa miesta a sú praktické. Ak budete potrebovať usadiť viac hostí, stačí ich doplniť pohodlným vankúšom na sedenie alebo kreslom.

Výhodné riešenie pre každého

Či už túžite po pohodlnom mieste na sedenie, alebo len praktickom kúsku, drevený nábytok je na to ako stvorený. Záhradu či terasu ohraničí, dodá jej šmrnc a vytvorí peknú zónu na oddych. Doplniť ho môžete štýlovým koberčekom, veľkými lampiónmi či iným moderným exteriérovým osvetlením. Veľkou výhodou je takisto to, že rozloženie nábytku si viete upraviť presne podľa seba, takže sa dokáže prispôsobiť každej záhrade, nehovoriac o jeho ľahkom skladovaní. Po skončení sezóny sa dá ľahko rozložiť a umiestniť na tmavé miesto. 

Drevo: odolný materiál, ktorý neomrzí

Popularita dreva vychádza z viacerých jeho vlastností a výhod. K najväčším patria:
  • Originalita – kúsok, ktorý máte vy, nemá nikto iný.
  • Desiatky farebných prevedení – farba sa odvíja od typu stromu, prípadne od konečnej úpravy.
  • Odolnosť – drevo je jeden z mála materiálov odolávajúcich rôznym nepriaznivým podmienkam.
  • Nadčasovosť – drevený nábytok bude moderný aj o desiatky rokov.
  • Dominancia – nehľadiac na rozmery, nábytok z dreva si všimne každý aj z diaľky niekoľkých metrov.
  • Tvárnosť – vďaka pomerne ľahkej tvárnosti môže mať nábytok z dreva aj atypické tvary.
drevený nábytok na záhradu, sedacia súprava Sabi
Tip od poradcu
Starostlivosť o drevený nábytok
Drevo v exteriéri sa namáha oveľa viac ako vnútri, preto je dobré myslieť na jeho starostlivosť. Pomocou nej dokážete predĺžiť životnosť nábytku a dodať mu nový vzhľad. Údržba musí byť pravidelná. Ochranný náter by sa mal aplikovať vždy pred sezónou.
Möbelix poradca

Drevený nábytok od Möbelix.sk: užívajte si skvelú kvalitu každý deň

Našli ste drevený záhradný nábytok, ktorý potrebujete? Nakupujte ho online v e-shope Möbelix a užívajte si dodanie priamo pred vaše vchodové dvere. Môžete tiež navštíviť jednu z našich pobočiek a inšpirovať sa desiatkami produktov z rovnakej kategórie.