Balkónový nábytok

accessibility.listing.screenReader.filterbar

11 výrobok/výrobky

11 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 11 z 11 výrobkov

Balkónový nábytok

Aj ten najmenší balkón sa dá využiť na vychutnanie dobrej kávy, posedenie s priateľmi či dokonca na prácu. Stačí len, keď ho správne zariadite a vyberiete si vhodný balkónový nábytok. Taký, ktorý nebude zbytočne zavadzať, poskytne dostatok funkcií a skrášli celé okolie. Nechajte sa očariť desiatkami možností od Möbelix.sk a vytvorte si doma nové obľúbené miesto.
balkónový nábytok, balkónová súprava Stacy

Pre malé aj veľké priestory

Balkónový nábytok na Möbelix.sk poskytuje možnosť zariadiť si tento kúsok domova nehľadiac na jeho veľkosť. Malé priestory, kde nie je ani trochu miesta nazvyš, si skvelo poradia s jednoduchou a minimalistickou balkónovou zostavou. Tá môže pozostávať z jednej alebo dvoch stoličiek a menšieho stolíka. Z materiálov je vhodný najmä kompaktný kov, no neurazí ani nadčasový umelý ratan.

Majitelia väčších balkónov či dokonca terás si budú pochvaľovať komfortné a masívne kreslá doplnené o vankúše. Najlepšie vyzerajú skombinované s malým a nižším okrúhlym stolíkom, no možností je viac. Iným riešením je napríklad masívnejší stolík s väčším odkladacím priestorom.

Po kúpe je už na vás, ako nábytok rozložíte. Stolík môžete dať napríklad do rohu, kde využije inak prázdne miesto, a stoličky okolo. Ďalšou alternatívou je vytvoriť z nábytku dominantu. Stolík postavte do stredu, kde však nebude zbytočne zavadzať, a stoličky umiestnite z každej strany.

Farebná variabilita poteší

Už dávno sú preč časy, keď nábytok bol v jednej farbe bez možnosti výberu. Dnes sa vám naskytuje široká paleta zaujímavých kúskov. Tie môžete dokonca oživiť peknými farebnými vankúšmi podľa potrieb alebo aktuálnych trendov. Ak by ste nechceli zostať len pri čiernej, nemusíte. Zvoľte sivú alebo hnedú. Zaujímavo pôsobia aj rôzne detaily na chrbtových opierkach alebo kontrast medzi tmavým nábytkom a bledými vankúšmi. Voľba je čisto na vás a vašich preferenciách. Keď sa neviete rozhodnúť, odrazte sa od toho, čo už doma máte. Dekorácie alebo iný nábytok nachádzajúci sa na balkóne vám pri výbere skvelo pomôže.

Perfektný oddych pre každého

Balkónový nábytok otvára nové možnosti hlavne tým, ktorí o ňom doteraz len snívali, no z dôvodu menších priestorov si ho nemohli dovoliť. Dnes je možné všetko. Kompaktné kúsky vám pomôžu vytvoriť si priestor na oddych, stretnutie s priateľmi či prácu. To isté platí aj pre vlastníkov veľkých balkónov. Vďaka väčšiemu priestoru môžu zvoliť aj masívne kreslá s podnožníkmi a väčšími stolmi. Vyberte si pekné sedenie a užívajte si perfektný relax počas celého roka.
balkónový nábytok, záhradné sedenie Rio
Tip od poradcu
Skladovanie balkónového nábytku
Keď máte otvorený balkón, so skladovaním nábytku po skončení sezóny si nemusíte robiť starosti. Stačí ho len zložiť a umiestniť do suchej a tmavej miestnosti. Najlepšie niekde, kde vám počas roka nebude zavadzať.
Möbelix poradca

Balkónový nábytok od Möbelix.sk: užívajte si skvelú kvalitu

Našli ste balkónový nábytok, ktorý potrebujete? Nakupujte ho online v e-shope Möbelix a užívajte si dodanie priamo pred vaše vchodové dvere. Môžete tiež navštíviť jednu z našich pobočiek a inšpirovať sa desiatkami produktov z rovnakej kategórie.