Plastový a umelý ratanový nábytok do záhrady

accessibility.listing.screenReader.filterbar

22 výrobok/výrobky

22 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 22 z 22 výrobkov

Umelý ratanový nábytok

Umelý ratan sa radí medzi jeden z najobľúbenejších materiálov využívaných v záhradnom nábytku. Má skvelé vlastnosti, vyzerá moderne a vydrží dlhé roky. Dokáže pomôcť pri zariaďovaní terasy, balkóna aj záhrady. Skrášli tiež altánok a záhradný domček. Vytvorte si pohodlné posedenie vďaka umelému ratanovému nábytku z Möbelix.sk. Užite si príjemne teplé počasie tak, ako sa patrí.
umelý ratanový nábytok, záhradná zostava Liow

Desiatky prevedení pre váš domov

Umelý ratanový nábytok má množstvo podôb, vďaka čomu sa hodí do každej domácnosti. Vyberáte si:
  • stoličky so stolíkom – jednoduchý set vhodný na vychutnanie dobrej kávy a posedenie napríklad na balkóne. Šetrí miesto, no pritom je stále komfortný a funkčný,
  • sedacie súpravy – ak sa chcete cítiť vonku rovnako príjemne ako vnútri, zaobstarajte si peknú sedaciu súpravu s mäkkými vankúšmi a poduškami. Keď ju skombinujete s menším stolíkom, máte vyhraté,
  • masívne kreslá so stolom – komfort prinášajú aj masívne a väčšie kreslá s poduškami. Do záhrady ich môžete umiestniť samostatne, prípadne ako doplnok k veľkej sedacej súprave.
Výber sa však neodvíja len od typu umelého ratanového nábytku, ale aj od jeho farby. Chcete zostať radšej pri klasike, ako je čierna, alebo siahnete po niečom zaujímavejšom? K dispozícii sú aj bledšie odtiene, ako napríklad sivá či béžová. Milovníkov prírodných materiálov zas potešia drevené detaily alebo imitácia dreva.

Perfektný oddych pre každého

Snívate aj vy o skvelom oddychu vo svojej záhradke, na terase alebo balkóne? Nič nie je nemožné. Umelý ratanový nábytok vyjde v ústrety každému, kto si chce užiť príjemné teplé počasie. Keďže na trhu nájdete viaceré prevedenia, viete si kúpiť kúsok presne podľa svojich potrieb. Univerzálnosť materiálu zas zaisťuje, že sa dá ľahko zladiť s rôznymi exteriérovými ozdobami. Pridajte k nemu pekné koberčeky, masívne lampióny alebo veľké a zaujímavé fakle. O skvelú atmosféru sa postarajú aj palmy, menšie stromčeky a iná zeleň. Vytvorte si oázu pokoja, kde načerpáte novú energiu a vyčistíte si hlavu.

Umelý ratan: štýlový materiál so skvelými vlastnosťami

Umelý ratan je materiál, ktorý je populárny dlhé roky. Má množstvo skvelých vlastností vrátane toho, že:
  • je odolný – nevadí mu vyššia vlhkosť ani voda, takže môže byť napríklad pri bazéne,
  • má široké farebné prevedenia – okrem čiernej si vyberáte aj z iných odtieňov, ako je napríklad hnedá, sivá či krémová,
  • je odolný voči škvrnám a nečistotám – ak sa nábytok zašpiní, stačí ho len utrieť handričkou,
  • má skvelú cenu – na rozdiel od dreva je oveľa lacnejší.
umelý ratanový nábytok, záhradná sada Mica
Tip od poradcu
Nezabudnite na doplnky
Nábytok z umelého ratanu nezabudnite doplniť peknými vankúšmi a podsedákmi. Vyberajte zaujímavé farby a nebojte sa ani výrazných neónov či sýtych odtieňov. Na leto sa výborne hodia.
Möbelix poradca

Umelý ratanový nábytok od Möbelix.sk

Našli ste umelý ratanový nábytok, ktorý potrebujete? Nakupujte ho online v e-shope Möbelix a užívajte si dodanie priamo pred vaše vchodové dvere. Môžete tiež navštíviť jednu z našich pobočiek a inšpirovať sa desiatkami produktov z rovnakej kategórie.