Ušiaky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

13 výrobok/výrobky

13 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 13 z 13 výrobkov

Ušiaky

Výborný relax za každých okolností. Aj tak by sa dali opísať kreslá s názvom ušiaky, ktoré priťahujú pozornosť už dlhé roky. Ich poznávacími znakmi sú masívny dizajn, rôzne farby a minimalistické nožičky. Ušiaky sa hodia do každej miestnosti, no najlepšie vyzerajú v obývačke, kde dotvárajú sedačku. Predstavujú perfektné miesto na čítanie knihy, zdriemnutie alebo pozeranie televízora. Nechajte sa očariť ponukou Möbelix.sk a naberte sily vo svojom novom kresle.
masívne a pohodlné kreslo ušiak v sivej farbe

Maximálne pohodlie

Ušiaky sú konštruované tak, aby poskytli maximálne pohodlie. O všetko sa starajú opierky na lakte a chrbát. Veľká chrbtová opierka je doplnená ešte o vyššie bočné steny, kde si môžete oprieť ucho. Široká časť pre chrbát sa následne stará o dostatočnú oporu a vysoký komfort. Nechýba ani pružinová kostra v sedáku a výplň tvorená rôznymi typmi matracov. Celok dotvára ešte hrubší sedák v rovnakej farbe ako celé kreslo. Rozmery tohto kúsku nábytku sú spravidla väčšie. Ide teda o masívny typ zariadenia. Hodí sa preto skôr do väčších domácností. Dobrou správou ale je, že keď máte v malej obývačke voľný roh, určite ho tam zmestíte. Zostane vám tak priestor aj na menší odkladací stolík.

Viaceré typy pre každého

Ušiaky nájdete vo viacerých prevedeniach, vďaka čomu ich viete prispôsobiť svojej domácnosti:
  • Klasické ušiaky – sú známe tým, že majú nižšie a tenšie nožičky, vyššiu opierku a masívnejšie rozmery.
  • Minimalistické ušiaky – majú vyššie nožičky a nemajú také masívne telo. Zmestia sa preto aj do menších obývačiek.
  • Prepracované masívne ušiaky – ide o najväčšie modely ušiakov na trhu. Majú vyššiu chrbtovú opierku a dlhšie bočné steny. Disponujú takisto vyššími nožičkami, no nemusí to byť pravidlom.
Jednotlivé kúsky si môžete vyberať aj na základe farieb a celkového dizajnu. Najväčšie zastúpenie majú jednofarebné ušiaky. Ich silnou stránkou je jednoduché ladenie s ostatnými vecami v okolí a minimalistický dizajn. Nudný a strohý celok oživujú nožičky v inom odtieni, ktoré skvelo kontrastujú.

Praktické doplnky k štýlovému kreslu

Ušiaky sú moderné kreslá. V interiéri pôsobia ako praktický a dizajnový kúsok zároveň. Ak chcete podporiť jeho výzor alebo funkciu, môžete ho doplniť viacerými dekoráciami. K nim patrí napríklad taburetka určená na vyloženie nôh a koberec podporujúci oddychovú atmosféru. Vhodný je tiež odkladací stolík, kam si odložíte knihu, pohár alebo elektroniku, a stojaca lampa. Nechajte sa očariť modernými kreslami s výraznou opierkou. Vytvorte si doma miesto určené na oddych a relax.
kreslá ušiaky v modernom vzhľade s nožičkami z pravého dreva
Tip od predajcu
Všimli ste si?
Ušiaky môžu mať rôzne tvary a dizajn. Napríklad nižšiu chrbtovú opierku, asymetricky tvarované časti alebo tenké a vysoké nožičky.
Möbelix poradca

Nájdite si svoje nové kreslo ušiak na Möbelix.sk už dnes

Hľadáte kvalitné a štýlové kreslo ušiak? Vyberte si zo širokej ponuky na Möbelix.sk. Objednávajte z pohodlia domova a užívajte si dodanie priamo pred vaše vchodové dvere, prípadne nás príďte navštíviť do jednej z našich predajní.