Stolné lampy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

21 výrobok/výrobky

21 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 21 z 21 výrobkov

Stolné lampy

V rámci domáceho osvetlenia môžeme hovoriť o viacerých typoch svietidiel. Kým mnohé z nich spĺňajú hlavnú úlohu, niektoré plnia len doplnkovú. Do druhej kategórie patria stolné lampy, ktoré skvelo skrášľujú stôl a osvetľujú určitú oblasť. Aj napriek tomu, že slúžia len ako doplnok, dokážu perfektne pomôcť pri práci za stolom alebo čítaní knihy v posteli. Takisto vedia zmeniť atmosféru miestnosti a navodiť príjemný pocit. Doplňte svoj domov štýlovým kúskom z ponuky Möbelix.sk a tešte sa z moderného dizajnu.
moderná LED stolná lampa na písací stôl

Výborný doplnok centrálneho osvetlenia

Centrálne osvetlenie slúži na to, aby osvetlilo celú miestnosť, no často nestačí pri písaní alebo čítaní. Pri sedení si môžete totiž zacláňať, čím si komplikujete celú prácu. V takýchto situáciách vám pomôžu menšie či väčšie stolné lampy v trendy vzhľade a s viacerými funkciami. Zvyčajne majú malé rozmery, takže sa zmestia aj na menší stolík alebo úzky príručný stôl. Poskytovať môžu tlmené a teplé svetlo navodzujúce intímnu atmosféru, prípadne chladnejšie a silnejšie osvetlenie vhodné aj na prácu. Keďže ich nájdete vo viacerých prevedeniach, viete ich zladiť s ostatným zariadením a vytvoriť tak perfektnú súhru viacerých prvkov.

Moderný vzhľad pre každého

Stolné lampy už dávno nie sú len praktickým kúskom do interiéru. Práve naopak. Vyznačujú sa moderným vzhľadom lákajúcim pohľady. Na stole sa môžu stať dominantou, ktorú si každý všimne. Stačí si len vybrať kúsok vo vami preferovanom dizajne. Láka vás niečo minimalistické alebo ste skôr za prepracované detaily? Chcete výrazné farby alebo radšej kúsok, ktorý splynie s okolím? Možností je nespočetne veľa, a to nielen v rámci farieb, ale aj v rámci tvarov, veľkostí a celkového prevedenia. Nezostaňte len pri klasike a vyskúšajte trochu experimentovať. Stojí to za to.

Praktické funkcie, ktoré potešia

Mnohé stolné lampy disponujú praktickými funkciami, ktoré potešia a poskytnú vyšší komfort. K nim patrí výškové nastavenie alebo sklon. Pomocou týchto vlastností si viete svetlo upraviť tak, aby ste si pri písaní či čítaní nezacláňali. Niektoré modely majú aj praktickú sponu na pripnutie o stôl alebo kuchynskú linku. Dokážu vám teda pomôcť aj na miestach, kde pre ne nie je príliš veľa miesta. Zabúdať netreba ani na funkciu stmievania, ktorá zaistí, že lampu využijete nielen v pracovni, kde potrebujete ostré svetlo, ale aj v spálni, kde vám postačí svetlo tlmené. Pre milovníkov technológii sú ako stvorené lampy s veľkým displejom. Na ňom uvidíte čas, dátum a ďalšie informácie, ako napríklad teplotu. Dnešné stolové lampy neposkytujú len svetlo. Pozdvihujú zážitok z ich používania a pútajú svojím moderným vzhľadom. Zaobstarajte si jednu aj vy a doplňte interiér o nadčasový prvok.
praktická stolná lampa do pracovne aj detskej izby
Tip od predajcu
Riešenia pre každého
Ak chcete na prácu radšej chladné svetlo, zvoľte LED lampy. Mnohokrát poskytujú aj funkciu stmievania. Vďaka tomu ich môžete neskôr použiť aj na vytvorenie príjemnej atmosféry.
Möbelix poradca

Stolové lampy od Möbelix.sk: Praktická funkcia a moderný dizajn v jednom

Na Möbelix.sk už dávno neplatí, že si musíte vyberať medzi funkciou a dizajnom. Zvoľte kombináciu oboch a tešte sa z praktickej aj modernej stránky produktov. Nakupujte online alebo si vyberte v jednej z našich predajní.