Stojany a vozíky na šaty do predsiene

accessibility.listing.screenReader.filterbar

25 výrobok/výrobky

25 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 25 z 25 výrobkov

Stojany a vozíky na šaty do predsiene

Úložné priestory vhodné do predsiene nájdete v mnohých podobách. Základ predstavujú skrinky a regály poskytujúce veľa miesta na odloženie všetkých potrebných vecí. Následne si môžete zaobstarať praktické panely na zavesenie búnd, kabátov či doplnkov, prípadne minimalistické háčiky. Samostatnou kategóriou sú stojany a vozíky na šaty, ktoré nezasahujú do priestoru, vyzerajú štýlovo a poskytujú niekoľko praktických vlastností. Nazrite do ponuky Möbelix.sk a zariaďte si predsieň podľa svojich predstáv.

Moderné stojany a vozíky s množstvom praktických funkcií

Stojany a vozíky na šaty sa využívajú spravidla v predsieni, no vďaka ich modernému vzhľadu im nájdete miesto aj v spálni, šatníku či detskej izbe. Dajú sa zladiť s iným zariadením, vyzerajú trendy a viete ich použiť na viacero spôsobov. Oba varianty disponujú viacerými výhodami:
  • Stojany na šaty – sú zvyčajne minimalistické a zmestia sa aj do malej predsiene. Nezaberajú veľa miesta, no pritom na ne zavesíte niekoľko búnd, kabátov či iného šatstva. Niektoré modely majú v spodnej časti aj špeciálne háčiky na dáždniky. Stojany si vyberáte podľa vzhľadu, prípadne toho, koľko háčikov poskytujú na zavesenie odevov.
  • Vozíky na šaty – disponujú kolieskami, vďaka ktorým ich presúvate z miesta na miesto. Okrem tyče na zavesenie im nechýba aspoň jedna polička v spodnej časti, na ktorú môžete položiť topánky či škatule.
Ak potrebujete viac úložného miesta, pokojne si zvoľte obe alternatívy a navzájom ich skombinujte. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a vyberte si štýlové stojany a vozíky aj vy.
Tip od predajcu
Funkčné doplnky
Okrem stojanov na šaty si môžete zvoliť aj praktické stojany na dáždniky. Vyznačujú sa kompaktnými rozmermi, vďaka čomu sa zmestia aj do prázdneho rohu alebo za dvere.
Möbelix poradca

Nájdite si na Möbelix.sk stojan a vozík na šaty do predsiene, ktorý ladí s celkom

Našli ste na Möbelix.sk svoj vysnívaný stojan a vozík na šaty do predsiene, ktorý ladí so zariadením vášho domova? Nakupujte ho online bez nutnosti chodenia z jednej predajne do druhej. Keď si ho budete chcieť lepšie prezrieť, navštívte jednu z predajní nachádzajúcich sa po celom Slovensku.