Vešiaky na stenu

accessibility.listing.screenReader.filterbar

61 výrobok/výrobky

61 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 61 výrobkov

Vešiaky na stenu

Vešiaky majú v domácnosti široké využitie. Zúžitkujete ich v šatníku, kde na ne zavesíte rôzne odevy. Skvelo poslúžia aj v detských izbách alebo spálňach. Najviac využívané sú však v chodbách a predsieňach, kde sa na ne vešajú kabáty, bundy, klobúky či čapice. Ak na klasický vešiak nemáte miesto, zvoľte minimalistický kúsok vo forme vešiakov na stenu. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a zistite, aké máte možnosti.
Preskočiť odsek

Vešiak, ktorý šetrí miesto

Vešiaky na stenu sú charakteristické najmä tým, že efektívne šetria miesto. Nezasahujú do priestoru a pritom vypĺňajú prázdne steny. Skombinovať ich dokážete s inou nástennou dekoráciou, prípadne s regálom alebo masívnejším panelom. Vešiaky na stenu si môžete zaobstarať vo viacerých prevedeniach:
  • Samostatný vešiak – spravidla ide o menší háčik, ktorý si kúpite vo vami požadovanom množstve. Jeho výhodou je to, že príliš nezasahuje do dizajnu miestnosti.
  • Masívnejší nábytok s viacerými vešiakmi – ide o lištu alebo väčší kus nábytku disponujúci viacerými háčikmi. Ich množstvo je rôzne. Niektoré modely majú tri háčiky, iné aj päť či šesť. Takýto kúsok pôsobí ako dominanta steny a všimne si ho úplne každý.
Vešiak na stenu

Zaujímavé detaily priťahujúce pozornosť

Výhodou vešiakov na stenu je to, že mnohé prevedenia disponujú zaujímavými detailmi alebo praktickými doplnkami. Je to napríklad polička, kde si odložíte čapicu, kľúče alebo kabelku, prípadne zrkadlo, kde si pred odchodom z domu skontrolujete, ako vyzeráte. Niektoré vešiaky potešia aj zaujímavým tvarom vo forme bicykla, motorky či sovy. Iné zas obsahujú pekný nápis, ako family alebo welcome.
Tip od predajcu
Funkčné riešenia
Ak by ste potrebovali viac úložného priestoru a v predsieni máte dostatok miesta, zvoľte vešiakové panely. Sú rozmernejšie, majú viac vešiakov a niekedy im nechýba ani polička.
Möbelix poradca

Vešiaky na stenu na Mobelix.sk: Praktickí pomocníci, ktorých si zamilujete

Užívajte si všetky praktické vlastnosti, ktoré vám vešiaky na stenu od Möbelix.sk poskytujú. Nakupujte štýlové kúsky za tie najlepšie ceny online alebo v kamenných predajniach po celom Slovensku.