Möbelix nábytok Žilina

Trendový nábytok Möbelix vozíme aj do Žiliny! Objednajte si nábytok online a nechajte si ho doviezť až k vám domov
Zariaďujete nový priestor, alebo sa chystáte tomu zabývanému vdýchnuť novú energiu? V Möbelix ste na správnom mieste. Či už nakupujete online, alebo si tovar objednáte v niektorej z našich kamenných predajní Möbelix na Slovensku, dodanie za výhodné ceny máte garantované.

V Möbelix si zo širokej ponuky trendového nábytku a doplnkov vyberie naozaj každý. Zariaďujete obývačku a potrebujete novú sedačku? Široká škála farieb a prevedení vás zaručene zaujme. Moderné obývačkové steny a komody s variabilným spôsobom usporiadania vám otvoria nové možnosti. 

Hľadáte vysoký komfort? Prelistujte si ponuku našich postelí a kvalitných matracov. Dostatok úložného priestoru vám poskytnú šatníkové skrine, ktoré si viete vďaka rôznemu príslušenstvu prispôsobiť presne podľa potreby.

Najväčšou výzvou v zariaďovaní bývajú kuchyne. U nás vám vašu kuchyňu navrhneme presne na mieru a namontujeme len za 1€! Poddajte sa nemeckej kvalite a užívajte si inovácie, ktoré vás uchvátia.

A čo záhradný nábytok? Rozmaznávajte sa a užívajte si pekné dni na vašej záhrade, alebo balkóne či terase. Našou ponukou vyhovieme každému priestoru aj nárokom zákazníka.

Nezabudnite dotiahnuť detaily vhodne zvolenými textilnými doplnkami a dekoráciami. Aj malý kúsok dokáže urobiť zázraky.


Výhody online nákupu:
  1. dostatok času na výber z pohodlia domova
  2. obchod otvorený nonstop
  3. možnosť zakúpenia tovaru s dodaním zdarma
  4. bezpečný nákup bez čakania v rade
  5. dodanie tovaru až k vám domov

Dodanie do Žiliny pri nákupe online

dodanie nábytku do Žiliny Möbelix
Cena dodania za menší tovar, ktorý vieme doručiť ako poštovú zásielku / balík je 6 €.

Pre ostatný tovar sú platné ceny v tabuľke. 

Všetky ceny sú uvádzané vrátane DPH.

V prípade tovaru označeného štítkom DODANIE ZDARMA za dodanie neplatíte.

Dodanie tovaru je uskutočnené pred prvé vchodové dvere. Zákazník je povinný pri objednávke tovaru a jeho dodaní upozorniť predávajúceho na prípadné existujúce prekážky bezproblémového príchodu a prechodu. Viac info si môžete prečítať TU.