celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-img-uvodny

 

 

Celebritné bývanie: Takto vyzerá hollywoodsky štýl

 

 

Zaujíma vás, ako bývajú celebrity? Nemáme na mysli ich domy či vily, ale interiérové zariadenie. Možno budete prekvapení, ale interiér je v mnohých prípadoch veľmi príjemný a takmer na vlas rovnaký ho môžete mať i vy.

 

My sme sa rozhodli, že vám priblížime bývanie 44-ročnej americkej herečky a producentky Reese Witherspoon. Tá sa preslávila najmä vďaka filmu Pravá blondínka, Voda pre slony či Divočina. Aj keď sa ešte v roku 2007 stala najlepšie platenou herečkou v Hollywoode, jej vkus a zariadenie tomu ani zďaleka nezodpovedá. Práve naopak.

 

Herečka vlastní niekoľko nehnuteľností, my sme sa pozreli na jeden z jej domov, v ktorom podľa fotografií trávi Reese najviac času. Z interiéru Reese Witherspoon máte veľmi príjemný pocit. Ak sa vám jej štýl bude páčiť, pozrite sa na náš e-shop. Máme niekoľko kúskov, ktoré dokonalo zapadnú do tohto hollywoodskeho štýlu.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser2-img

Charakteristika vkusu

Vkus Reese Witherspoon by sa dal charakterizovať ako tradičný. Žiadne veľké výstrelky, experimentovanie, ale stavenie na jednoduchosť a nadčasovosť. Bledé farby na stenách, bledý či biely nábytok, drevo, ktoré bude vždy in a kde-tu farba v podobe dekorácií, ktoré sa dajú obmieňať podľa aktuálnej nálady. Celý interiér je založený na jednoduchosti a prepojenosti miestností vďaka malým akcentom. Pozrime sa spolu na jednotlivé miestnosti.

Kuchyňa

Srdcom každého domova je kuchyňa. Tá herečkina je dvojfarebná a vzbudzuje vidiecky nádych. Vďaka fotografiám, ktoré uverejnila na svojom Instagrame môžeme vidieť, že herečka nemá žiadne maniere ani potrebu každú chvíľu meniť kuchyňu. Túto má už minimálne 4 roky.

 

„Pravá blondínka“ stavila na kombináciu šedej a bielej. Má presklené dvierka, ktoré sa dnes síce už veľmi nepoužívajú, ale do jej štýlu absolútne zapadajú.

 

Navyše, aj keď to možno nepodlieha najnovším trendom, musíme povedať, že kuchyňa s presklenými dvierkami pôsobí naozaj útulne. Pozoruhodným prvkom na jej kuchynskej linke sú zlaté úchytky.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser3-img

Kuchyňa tohto štýlu sa hodí najmä do väčších priestorov a výborne v nej vynikne kuchynský ostrovček. Efektne tu budú pôsobiť medené doplnky, či už malé spotrebiče alebo svietidlá. Nezabudnite tiež na dokonalú súpravu pohárov či tanierov, ktoré bude vidno práve vďaka preskleným dvierkam.

 

Podobný typ kuchyne letel na Slovensku pred niekoľkými rokmi v prevedení dreva. Ak ju stále máte a nechcete investovať do novej kuchyne, no zároveň sa vám páči tá, ktorú má Reese, možno by stačilo tú vašu iba obrúsiť a nalakovať. Následne vymeňte úchytky a je to.

 

Oveľa ľahšie i s ohľadom na kvalitu ale bude, ak si tú svoju kuchyňu dáte naplánovať na mieru. Vyskladať si svoju kuchyňu snov viete aj v pohodlí vášho domova. Stačí, aby ste na to využili náš online 3D kuchynský plánovač. Táto možnosť, ktorú nájdete na našom webe, vám umožní naplánovať si kuchyňu od základu. 

 

Ak si chcete naplánovať novú kuchyňu ale nemáte čas, chuť alebo možnosť prísť za nami osobne, môžete si objednať plánovanie kuchyne priamo u vás doma a naši zamestnanci prídu za vami vo vopred dohodnutom termíne. 

 

Vybrať si ale tiež môžete z našej širokej ponuky kuchýň, ktoré sa štýlovo takmer totožne zhodujú so štýlom tejto hollywoodskej celebrity.

Obývacia izba

Mať obývaciu izbu ako táto celebrita je naozaj jednoduché. Ako sme vám spomenuli už na začiatku, herečka vsádza najmä na nadčasové bledé farby a farebné akcenty. Platí to aj v prípade obývacej izby.

 

Reese Witherspoon pomerne často púšťa svojich fanúšikov prostredníctvom fotografií k sebe do obývačky. Vidieť tak môžeme robustnejšiu a už na pohľad pohodlnú sedaciu súpravu, ktorá je bledosivej farby. Ako ste si mohli všimnúť aj v rôznych filmoch, Američania preferujú mohutné sedacie súpravy, ktoré nie sú na nožičkách, alebo ich je vidno iba minimálne. Akcent bledosivej sedacej súprave dodávajú modré dekoračné vankúše. Jednofarebné aj vzorované, spolu vyzerajú naozaj krásne. Aj vďaka tomu môžete vidieť, ako sa dá farba roka 2020 hravo zakomponovať do bývania a že sa modrej naozaj netreba báť.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser6-img

Rovnako ako kuchyňu, aj sedaciu súpravu si u nás môžete naplánovať na mieru. Vybrať si môžete zo širokej palety farieb aj materiálov. Ak je toto to, čo hľadáte a učarovala vám šedá v kombinácii s modrou, nezabudnite ani na koberec. Na ňom by sa daná farebná kombinácia mala zopakovať. Aby to celé pôsobilo útulným a zároveň hollywoodskym dojmom, skombinujte to s drevom a rôznymi malými doplnkami v zlatej či medenej farbe.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser8-img

Jedáleň

Zdá sa, že herečke naozaj učarovala modrá farba. Objavuje sa nielen v podobe malých doplnkov v kuchyni, akými sú kuchárska zástera, ale i v obývačke, ako dekoračné vankúše. Výnimkou nie je ani jedáleň. Gro tu tvorí originálna modrá jedálenská súprava, ktorá pritiahne všetky pohľady.

 

To však neznamená, že si musíte kúpiť novú jedálenskú súpravu. Skôr sa na to pozrite tak, že akcent modrej sa u herečky opakuje vo viacerých miestnostiach, čím sa celý interiér opticky prepája. Pokojne teda postačí, ak si svoju jedálenskú súpravu doplníte trebárs o hrnčeky so zaujímavým vzorom v modrej farbe.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser10-img1

Spálňa

Zdá sa, že tomuto priestoru dominuje posteľ. A tak by to malo byť. Pohľad okamžite upúta vyššie a zaujímavo tvarované čelo. Výplň je potiahnutá látkou s hustým modrým vzorom a orámovaná je drevom, čo zjemňuje dojem a vďaka tomu to ani len na moment nepôsobí gýčovo. Ani v tomto prípade herečka nezabudla na prepojenie celého priestoru. Biela posteľná bielizeň má na sebe jemný modrý vzor.

celebritne-byvanie-takto-vyzera-holywoodsky-styl_cont_SK-teaser11-img

Hollywoodsky štýl sa dá dosiahnuť naozaj jednoducho. V prípade Reese Witherspoon je základom všetkého svetlý interiér, ktorý vďaka malým prvkom vyvoláva dojem, že miestnosti sú navzájom prepojené.