Záclony

accessibility.listing.screenReader.filterbar

21 výrobok/výrobky

21 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 21 z 21 výrobkov

Záclony

Chcete ničím nerušený večer alebo deň? Súkromie v interiéri získate len vtedy, keď si zaobstaráte kvalitné krytie okien, ktoré môže mať viacero foriem. Obľúbené sú pevné žalúzie, ktoré sa ľahko čistia, no zabúdať nesmiete ani na záclony. Stará dobrá klasika teší už dlhé roky a dopĺňa nejednu domácnosť. Textil na oknách vyzerá dobre a vie priniesť okamžitú zmenu. Vyberte si zo širokej ponuky Möbelix.sk a prineste do svojho príbytku niečo nové.

Preskočiť odsek
minimalistická biela záclona bez vzoru, rôzne dĺžky

Minimalistická biela to istí

Biele záclony sú základom každého interiérového štýlu. Keďže sú minimalistické, vedia splynúť s okolím a priniesť svieži nádych novosti. Dokážete ich tiež zladiť s akoukoľvek farbou. Okrem čistých bielych záclon vyzerajú skvelo aj záclony s detailmi, čipkami a rôznymi inými úpravami. Výber je len na vás. Ak by vás však snehobiela farba nudila a chceli by ste niečo iné, vyskúšajte jej podobné prevedenia. Skvelá je napríklad sivá. Je síce o niečo tmavšia, no keď si vyberiete priehľadné vzdušné záclony, slnečné lúče cez ňu stále prejdú. Každý, kto chce viac experimentovať, môže siahnuť po kombinácii viacerých farieb.

Preskočiť odsek

Nezabudnite na dĺžku

Záclony majú okno skrášľovať, no pritom so sebou prinášať aj praktické funkcie. Poskytujú vám viac súkromia a ochraňujú pred priamymi slnečnými lúčmi. Sedenie pri okne je tak príjemné aj počas tropických letných dní. Aby vám však textil mohol skutočne poskytnúť všetky svoje vlastnosti, musíte si vybrať správny model. Dlhé záclony skvele doplnia balkónové dvere alebo masívnejšie okná. Hodia sa takisto do spální a detských izieb, kde majú zjemniť strohosť steny a priniesť pravú atmosféru ako stvorenú na spánok. Efektne ich môžete zladiť napríklad s posteľnými obliečkami a vytvoriť tak oázu pokoja a oddychu. Do miestností, kde sa pracuje by ste mali zvoliť niečo, čo nebude zavadzať. Kuchynské okno môžete doplniť kratšou záclonou, ktorá nebude zasahovať do kuchynskej linky alebo na jedálenský stôl. Stále si však urobí svoju prácu. To isté platí v kúpeľni, kde záclonu ani nemusíte mať. Ak by ste ju tam chceli, stačí jednoduchý dizajn a kratšie prevedenie.

trendy záclona so vzorom do spálne aj obývačky

Kľúčové je aj príslušenstvo

Každá záclona potrebuje nejaké príslušenstvo. Základom je garniža alebo tyč na zavesenie, ktorá sa postará o to, aby textil dobre držal a mohli ste ho používať. Niekedy si musíte zaobstarať aj háčiky, inokedy ich dostanete s garnižou. Existujú aj záclony, ktoré háčiky nepotrebujú, pretože majú veľké viditeľné pútka na zavesenie. Vyberte si moderný a nadčasový dizajn z ponuky Möbelix.sk a zariaďte si domácnosť podľa svojich predstáv.
Tip od predajcu
Čo si treba všímať
Pri výbere záclon sledujte okrem farby a dĺžky aj strih. Rovné záclony vyzerajú dobre a ľahko sa s nimi pracuje. Ak však chcete niečo extra, vyskúšajte strih do polkruhu.
Möbelix poradca

Nakupujte záclony výhodne na Möbelix.sk

Vyberte si záclony na Möbelix.sk a užívajte si vysokú kvalitu, moderný vzhľad a skvelé ceny. Nakupujte z pohodlia svojej obývačky alebo spálne, prípadne nás navštívte v jednej z predajní po celom Slovensku.