Stoly do jedálne

accessibility.listing.screenReader.filterbar

191 výrobok/výrobky

191 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 191 výrobkov

Stoly do jedálne alebo kuchyne

Správny jedálenský stôl musí zvládnuť predovšetkým jedno: poskytnúť miesto pre všetkých. Za jedálenským stolom sa napokon schádzajú všetci členovia rodiny, aby sa spolu najedli, porozprávali sa, zahrali sa, robili si domáce úlohy alebo si len tak posedeli pri poháriku vína. Jedálenský stôl je stredobodom, centrom domácnosti.  Počas Vianoc alebo pri oslavách narodenín sa zmení na slávnostne prestretú tabuľu – aj na tieto príležitosti má pre vás Möbelix v svojom sortimente rozťahovacie stoly!

Základy kupovania jedálenského stola

Obdĺžnikový, okrúhly alebo štvorcový? Či už do jedálne alebo do obytnej kuchyne: tvar jedálenského stola si treba dobre premyslieť! Obdĺžnikový stôl do jedálne sa dá veľmi dobre začleniť do miestnosti a keď je málo miesta, dá sa posunúť k stene a zmeniť na útulný jedálenský kútik. Okrúhle stoly zaberú viac miesta, sú však najvhodnejšie na večery trávené v spoločnosti. Štvorcový jedálenský stôl by mal byť rozťahovací – v prípade potreby tak poskytne miesto aj pre vašich hostí! Naše odporúčanie: ak si chcete byť istí, skúste si pri ňom na chvíľu posedieť! Rezervujte si v pobočke Möbelix podľa vlastného výberu nezáväzne svoj jedálenský alebo kuchynský stôl a pokojne sa usaďte.

Stolček prestri sa: každý tu nájde niečo podľa vlastného vkusu!

Jedálenský stôl je zrejme tým kusom nábytku v dome, ktorý je najviac vyťažený, a to denne. Kvalitatívne hodnotné materiály a stabilný podstavec sú preto mimoriadne dôležité. Rozliaty džús alebo prvé pokusy bábätka s jedlom pri stole? Žiadny problém pre dosky stola s vrstvou melamínovej živice! Sú mimoriadne trvanlivé a tou najlepšou voľbou pre rodiny s deťmi. Útulnú a príjemnú atmosféru naproti tomu navodíte pomocou jedálenského stola z robustného masívneho dreva. Aj po rokoch je stále aktuálny a vydrží na celý život. Stoly v moderných a trendových farebných variantoch od bielej s vysokým leskom až po dekór buku na vás čakajú v e-shope Möbelix!

„Nech sa páči k stolu!“ Je pre vás pripravený komplexný balík Möbelix

V e-shope Möbelix nájdete nielen samostatné stoly, ale aj vhodné stoličky, moderné programy pre jedálne alebo zostavy stolov a tiež pekný riad a dekorácie na stôl. Najlepšie na tom je, že vďaka komplexnému balíku Möbelix vám bude online nákup zaručene chutiť: 14-dňová možnosť vrátenia, záruka najlepšej ceny, prevzatie v obchode alebo dodanie za super výhodnú cenu – stačí sa informovať online!