Zostavy do jedálne

accessibility.listing.screenReader.filterbar

12 výrobok/výrobky

12 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 12 z 12 výrobkov

Zostavy do jedálne

Štýlová, moderná a jednoliata jedáleň doslova láka k tomu, aby ste si v nej sadli a dobre sa najedli. Moderný vzhľad môžete dosiahnuť viacerými spôsobmi. Základom je však výber moderného stola a pekných stoličiek. Ak si chcete byť istí, že kombinácia týchto dvoch kúskov bude vyzerať moderne, zvoľte praktické zostavy. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a inšpirujte sa, ako zariadiť jedáleň.

Jednotný a štýlový celok

Zostavy do jedálne prinášajú do interiéru celistvosť a moderný dizajn. Majiteľovi zaisťujú, že miestnosť bude vyzerať vždy dobre a že jednotlivé kúsky budú spolu ladiť. Minimalistické zostavy sú charakteristické tým, že sú odeté do jednej rovnakej alebo podobnej farby. Dokážu sa prispôsobiť akémukoľvek zariadeniu a vedia splynúť s okolím. Na druhej strane rôzne zaujímavé a prepracované modely priťahujú pozornosť. Stoličky aj stôl miestnosť oživujú a dodávajú jej na originalite. Spravidla kombinujú kontrastné farby, ktoré spolu ladia. Výsledkom je menej tradičná, nadčasová a moderná domácnosť.
moderná zostava do jedálne pre 4 osoby

Rôzne veľkosti pre rôzne domácnosti

Jedálenské zostavy sa predávajú vo viacerých prevedeniach. Najobľúbenejšou je kombinácia stola a štyroch stoličiek, prípadne menšieho stola s dvoma stoličkami. Takéto modely sú výborné pre menšie a stredne veľké domácnosti. Nezaberajú veľa miesta a môžete ich umiestniť aj k stene. Niektoré stoly majú aj funkciu rozťahovania, ktorá vám poslúži v prípade, že sa rozhodnete konať oslavu alebo vás niekto navštívi. Do väčších domácností by ste mali zvoliť väčšie jedálenské zostavy so šiestimi alebo ôsmimi stoličkami. Ak chcete ušetriť miesto, namiesto stoličiek zvoľte masívnu lavicu, ktorá poskytuje viac miesta na sedenie. Zvyčajne má prevedenie do tvaru písmena I, no stretnete sa aj s tvarom do písmena L alebo U. 
Tip od predajcu
Ako ušetriť miesto?
Ak chcete v jedálni ušetriť miesto, zaobstarajte si stoličky bez výrazných lakťových opierok. Zmestí sa ich za stôl oveľa viac.
Möbelix poradca

Zostavy do jedálne od Möbelix.sk pre moderný domov s príjemnou atmosférou

Zaobstarajte si kvalitnú a štýlovú zostavu do jedálne a tešte sa z vysokej odolnosti a nadčasového dizajnu. Vyberte si jednotlivé kúsky online na e-shope Möbelix.sk alebo sa inšpirujte výrobkami z rovnakej kategórie v kamennej predajni.