Vešiakové steny a predsieňové zostavy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

63 výrobok/výrobky

63 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 63 výrobkov

Vešiakové steny a predsieňové zostavy

S nedostatkom priestoru v chodbe alebo predsieni bojuje množstvo domácností. Zariadiť túto časť interiéru je preto oveľa náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem toho, že v nej nesmie chýbať úložný priestor vo forme skriniek, malo by v nej byť aj zrkadlo, lavica na sedenie a vešiak. Ako toto všetko umiestniť do takého malého priestoru? Möbelix.sk má pre vás všetky odpovede.

Praktické riešenie do každej predsiene

V chodbe by vám nemalo chýbať niekoľko základných kúskov nábytku. Do tejto skupiny patria skrinky alebo regále na topánky, vešiak na kabáty a bundy a zrkadlo. Nie každému sa však toto všetko do interiéru zmestí. Riešením sú preto vešiakové steny a predsieňové zostavy, ktoré poskytujú množstvo úložiska, a pritom nezaberajú príliš veľa miesta. To, aký nábytok zostavy obsahujú sa odvíja od toho, aké prevedenie si zvolíte. Platí ale, že spravidla získate regál alebo skrinku a vešiakovú stenu na všetky bundy a kabáty. Takéto riešenia sú ako stvorené do menších bytov a domov. Nezasahujú do priestoru a často im nechýba ani nástenné zrkadlo. Do veľkých interiérov sú ako stvorené masívnejšie predsieňové zostavy s niekoľkými skrinkami a poličkami. V miestnosti nezanikajú, sú funkčné a zaistia, že každý člen rodiny si bude mať kde odložiť všetky svoje potreby. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a vyberte si do svojej domácnosti kúsky, vďaka ktorým bude chystanie sa a obúvanie oveľa ľahšie.
Tip od predajcu
Zariaďovanie malých priestorov
Keď nemáte v predsieni veľa miesta, zaobstarajte si minimalistický šatníkový panel. Stačí ho len zavesiť na stenu a užívať si moderný vzhľad a viacero praktických funkcií.
Möbelix poradca

Prineste do miestnosti štýlový prvok: Vyberte si vešiakové steny a predsieňové zostavy na Möbelix.sk

Hľadáte zaujímavý prvok do svojej domácnosti? Stavte na vešiakové steny a predsieňové zostavy od Möbelix.sk a doplňte interiér/exteriér nadčasovým kúskom. Nakupujte online alebo si ho zaobstarajte priamo v kamennej predajni.