Skrinky na topánky a regály

accessibility.listing.screenReader.filterbar

76 výrobok/výrobky

76 výrobok/výrobky
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 44,90
Dodanie zdarma
  • Botník Leo - biela/chrómová, Moderný, kompozitné drevo/plast (58,5/104,5/17cm)
  • Botník Step 3 - dub sonoma, Moderný (58,5/104,5/17cm)
Botník Leo - biela/chrómová, Moderný, kompozitné drevo/plast (58,5/104,5/17cm)Botník Leo - biela/chrómová, Moderný, kompozitné drevo/plast (58,5/104,5/17cm)
DODANIE ZDARMA
Viac fariebK dispozícii je viac farieb
€ 64,90
Dodanie zdarma
  • Botník Step 3 - dub sonoma, Moderný (58,5/104,5/17cm)
  • Botník Leo - biela/chrómová, Moderný, kompozitné drevo/plast (58,5/104,5/17cm)
Botník Step 3 - dub sonoma, Moderný (58,5/104,5/17cm)Botník Step 3 - dub sonoma, Moderný (58,5/104,5/17cm)
DODANIE ZDARMA
Zobrazuje sa 60 z 76 výrobkov

Skrinky na topánky a regály

Nedokážete si udržať poriadok v topánkach alebo len chcete nábytok, do ktorého ich všetky poukladáte? Zabudnite na porozhadzovanú obuv pred vchodovými dverami a zaobstarajte si praktické skrinky a regály. Sú špeciálne upravené tak, aby sa do nich zmestili vyššie aj nižšie typy topánok. Okrem toho im nechýba ani doplnkový úložný priestor vo forme zásuviek a štýlový dizajn. Vyberte si zo širokej ponuky na Möbelix.sk a zaobstarajte si moderný kúsok do svojej domácnosti.

Vyššie aj nižšie skrinky do každej chodby

Každá domácnosť je iná. Kým v niektorých je miesta nazvyš, v iných s ním musíte bojovať. Nehľadiac na to, či bývate v malom byte, alebo v priestrannom dome, skrinky na topánky nájdete v mnohých prevedeniach. S akými modelmi sa zvyčajne stretnete?
  • Nižšie a širšie – výhodou týchto skriniek je to, že nezasahujú príliš do priestoru a opticky ho nezmenšujú. Poskytujú miesto na niekoľko párov topánok a skvelo splynú s okolím.
  • Vyššie a užšie – hodia sa do väčších chodieb, no nemusí to byť pravidlom. Mnohé sú dostatočne úzke na to, aby vyplnili prázdny roh a zbytočne nezavadzali. Disponujú väčším úložným priestorom.
vysoká skrinka na topánky s vyklápacími policami
regál na topánky, lavica s úložným priestorom na topánky

Typ úložného priestoru zaváži

Typ úložného priestoru môžete vyberať na základe niekoľkých parametrov. Zvoliť si ho môžete napríklad podľa toho, aký typ topánok máte, prípadne toho, koľko členov má vaša domácnosť. Niektoré skrinky sú univerzálne a poskytujú kombinovaný úložný priestor, ktorý vyhovuje väčšine. Iné zas majú len jeden typ úložiska, napríklad zásuvky alebo police. Okrem toho nezabudnite sledovať ani to, či je priestor uzatvorený, alebo otvorený. Zatvorené úložisko vám dáva istotu, že vám doň nikto nevidí. Topánky tak nijako neovplyvňujú vzhľad miestnosti. Otvorené je zas presným opakom, no jeho výhodou je, že pôsobí vzdušnejšie.

Minimalistické regály, ktoré nezaberajú miesto

Samostatnou kategóriou sú minimalistické regály, ktoré patria medzi otvorené úložné priestory. V interiéri nezaberajú príliš veľa miesta a vyzerajú veľmi štýlovo. Dokážu splynúť s okolím a viete ich umiestniť takmer všade. Svoje miesto si nájdu vedľa dverí, za nimi alebo ďalej v chodbe. Ak by ste potrebovali viac úložiska, môžete siahnuť po masívnejších regáloch s viacerými policami. Vyberte si štýlovú skrinku alebo regál na topánky na Möbelix.sk a spravte si v predsieni či chodbe poriadok.
Tip od predajcu
Praktické kúsky pre vás
Niektoré nižšie skrinky na topánky majú čalúnenie, vďaka čomu dokážu efektívne nahradiť lavičku na sedenie a ušetriť veľa miesta. Sú vhodné najmä do príbytkov, kde nie je priestor navyše.
Möbelix poradca

Chýba vám skrinka na topánky? Inšpirujte sa ponukou Möbelix.sk

Ponuka skriniek a regálov na topánky je široká a na svoje si príde úplne každý. Skvelo vám pomôže aj vtedy, keď ste sa ešte nerozhodli, čo chcete. Nechajte, aby vás inšpirovala. Nakupujte online alebo v predajniach a vyberte si ten najlepší kúsok.