LED-sviečky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

18 výrobok/výrobky

18 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 18 z 18 výrobkov

LED sviečky

Chceli by ste mať doma modernú sviečku, ktorú môžete používať aj niekoľko rokov? V tom prípade siahnite po LED modeloch fungujúcich na batérie. Vytvárajú príjemnú atmosféru a starajú sa o dobrú náladu. Vyberte si zo širokej ponuky na Möbelix.sk a doplňte svoj interiér nadčasovou dekoráciou.

Na nerozoznanie od klasických sviečok

LED sviečky sú obľúbené z niekoľkých dôvodov. Prvým z nich je to, že vyzerajú takmer ako klasické, preto vedia vytvoriť rovnako príjemnú atmosféru. Plameň LED sviečky imituje skutočný oheň, čím podporuje pravú domácu atmosféru a vytvára teplo domova. Sviečky prinášajú tlmené svetlo a sú ako stvorené do obývačky alebo spálne. Druhou výhodou LED sviečok je to, že ich nájdete v rôznych prevedeniach. Okrem nižších si môžete zvoliť aj vyššie, ktoré prilákajú pohľady. Z farieb si môžete vybrať klasiku vo forme bielej, prípadne iné odtiene. Obľúbená je napríklad univerzálna sivá, ktorá sa hodí do každého štýlu bývania.
led sviečky na baterky

LED sviečky správne doplňte

K LED sviečkam si dokúpte štýlový svietnik alebo tanierik, ktorý však bude len na efekt, pretože sviečky nebudú svojím horúcim voskom ohrozovať poličku alebo stôl. Celok môžete doplniť ešte ďalšími dekoráciami, ako napríklad skutočnými sviečkami, difuzérom alebo aromalampou. Okrem toho nezabúdajte ani na batérie, ktoré v balení zvyčajne nenájdete. LED sviečky môžete umiestniť kdekoľvek potrebujete. Hodiť sa vám budú do obývačky, spálne, kúpeľne aj kuchyne. Keďže nie sú horúce, miesto si nájdu aj v domácnostiach s malými deťmi.
Tip od predajcu
Spoznajte zaujímavé funkcie
Niektoré LED sviečky disponujú aj funkciou časovača. Samé sa tak v určitý čas vedia zapnúť alebo vypnúť.
Möbelix poradca

Objednajte si LED sviečky z online e-shopu Möbelix.sk

Nakupujte LED sviečky z pohodlia domova a nechajte si produkty priniesť až pred vchodové dvere. Celý proces vybavíte na pár klikov. Tešte sa z vysokej kvality, nadčasového dizajnu a prepracovaných detailov.