C1C4C1_header

Komody do obývacích izieb

(301 x Produkt)

Komody

Či už obývačkaspálňadetská izba alebo predsieň: sotva sa nájde izba, ktorá si vystačí bez komody. Tento kus nábytku je veľmi praktický, rozdeľuje priestor, poskytuje množstvo úložného priestoru, no môže slúžiť aj na odkladanie užitočných vecí alebo dekoračných prvkov.

Obývačka a jedáleň: komoda uľahčuje život
Pre vašu vysnívanú obývačku nájdete u nás obrovský výber výhodných komôd, okrem iného moderné modely v elegantnej bielej farbe alebo v čiernej s povrchom s vysokým leskom, ktoré zapadnú do každého obytného prostredia, či kúsky v severskom štýle s prvkami z prírodného dreva.
Pre trendových kupujúcich sa tu nájdu kúsky s extravagantným vzhľadom betónu alebo s farebnými prvkami v elegantnom štýle Vintage. Veľmi žiadané sú aj kúsky v stredomorskom vidieckom štýle, vďaka ktorým si medzi vlastné štyri steny môžete priviezť kúsok Provensálska alebo Toskánska.
Do sideboardu, známeho aj ako príborník, uložíte všetko, bez čoho sa nezaobíde bývanie ani jedlo: obrusy, servítky, sviečky, ale aj vázy a kadejaké haraburdy, ktoré nemajú zbytočne zavadzať.
Dvierka, zásuvky či praktické priehradky, istotne sa nájde niečo pre každý vkus a štýl zariadenia.
K dispozícii je úložná plocha na fotografie, stojany na sviečky alebo pekné šálky, ktoré môžu zvýrazniť štýl vašej obývačky.
Komody v spálni pre väčšiu prehľadnosť

Najmä v spálni sa žiada veľa úložného priestoru na spodnú bielizeň alebo uteráky, preto sú praktické predovšetkým veľké zásuvky.

Modely z masívneho dreva pôsobia veľmi útulne a pohodlne a prispievajú k zdravej klíme pri spaní. Aj biele modely dokážu spálňu opticky zväčšiť a vytvárajú dojem poriadku.

Komody do predsiene a na chodbu: využite šikovne úzke priestory

Práve v predsieni, ktorá je často malá alebo úzka, sa veľmi dobre uplatní highboard alebo vysoká, úzka komoda, keďže zaberá málo miesta, no vytvára veľa úložného priestoru. Rohová komoda využije aj prehliadané kúty.

Stavte na celok: komody ako časť série

V našom sortimente nájdete samozrejme výhodné komody tak do obývačky, ako aj do spálne, ktoré sú časťou programu bývania alebo série nábytku. Vďaka tomu vytvoríte jednotný a harmonický celok.

Komody na stránke mobelix.sk

V našom online obchode nájdete gigantický výber komôd za neprekonateľne výhodnú cenu. Využite náš skvelý zákaznícky servis a požičajte si aj našu dodávku, pomocou ktorej si môžete sami hneď prepraviť svoju vysnívanú komodu k vám domov. Výhodnejšie sa to už nedá!


Sektorový nábytok


Obývacie izby