Dodanie

Radi Vám privezieme objednaný tovar – a to za veľmi výhodných podmienok.


01) Ceny uvedené pri jednotlivých tovaroch alebo službách sú uvádzané vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH). Ceny nezahŕňajú náklady na balenie, dopravu, poštovné a dalšie prepravné náklady, ich výška závisí na zvolenom spôsobe a mieste dodania tovaru (viď. článok 7 VOP).


02) V prípade, že je tovar dodávaný prostredníctvom doručovateľskej služby ako balík, je zákazník povinný uhradiť aj náklady na balenie a doručenie tovaru v hodnote 6,- €.


03) Dodanie tovaru je uskutočnené pred dom či byt. Zákazník je povinný pri objednávke tovaru a jeho dodaní upozorniť predávajúceho na prípadné existujúce prekážky bezproblémového príchodu a dodanie tovaru do bytu, či domu.

 

04) Uvedené ceny sa vzťahujú LEN na internetovej objednávky. Pre internetové objednávky nie je možné objednať službu MONTÁŽ a VÝNOS. V tomto prípade sa prosím obráťte na naše predajne Möbelix.

 
Cenník dopravy Möbelix pre internetový obchod:
 

Cena objednávky

Cena

do € 200,- € 17,-
do € 400,- € 22,-
do € 800,- € 33,-
do € 1.200,- € 44,-
nad € 1.200,- ZDARMA

 

Poštovné

V prípade, že je tovar dodávaný prostredníctvom doručovateľskej služby ako balík, je zákazník povinný uhradiť aj náklady na balenie a doručenie tovaru v hodnote 6,- €.

 

Uvádzané ceny sú v vrátane DPH