5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_sk-img1

 

 

5 skvelých tipov na vianočné darčeky pre ženy

 

Vianoce už neúprosne klopú na dvere. Okrem toho, že ide o tie najkrajšie sviatky roka čo sa týka výzdoby, svoju rolu tu bez debaty zohráva aj obdarovávanie a vianočné darčeky. Táto téma trápi každého, bez rozdielu na pohlavie. Priznávame ale, že muži to majú o niečo zložitejšie ako ženy.

 

Aj preto sme sa rozhodli priniesť vám užitočný článok, v ktorom vám predstavíme zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre ženy. Všetky zakúpite u nás v e-shope alebo v našich predajniach. Inšpirujte sa, vyberajte a my vám garantujeme, že vďaka týmto darčekom krok vedľa rozhodne neurobíte.

5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_img3

Pohodlné kreslo

Je nám jasné, že muž sám sedaciu súpravu nevyberie. To, čo ale urobiť môže, je výber pohodlného kresla, v ktorom sa jeho polovička môže usadiť s knihou a hrnčekom dobrého čaju. Pokiaľ je vaša domácnosť ladená skôr do útulného, tradičného štýlu, stavte na kreslo typu ušiak vo farbe, ktorá oživí vašu domácnosť. V prípade, že vo vašom domove preferujete moderný štýl, krok vedľa rozhodne neurobíte s niektorým z našich TV kresiel. Na výber máte z bohatých farebných variácií.

 

Matrace

Nerieši sa dizajn, ale funkčnosť. To znamená, že to je doména výhradne pánov. Pokiaľ vaše matrace doslúžili a je najvyšší čas ich vymeniť, Vianoce sú ideálnym obdobím na to, aby ste dopriali nielen svojmu ale aj partnerkinmu chrbtu konečne ten správny relax. Správny matrac môže rozhodujúcim spôsobom ovplyvniť vašu psychickú pohodu, fyzickú kondíciu a predovšetkým váš pokojný spánok. O tom, ako vybrať správny matrac, sa dočítate aj v našom článku na webe.

5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_img4-sk

 

5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_img5


Láska ide cez žalúdok

...a to doslova. Preto vianočné darčeky pre ženy môžu byť rovnako aj darčekmi pre mužov. Potešte nielen seba, ale aj svoju partnerku praktickým pomocníkom do kuchyne. Chýba vám kuchynský robot, tyčový mixér či univerzálny drvič? Všetky tieto, ako aj ďalšie malé spotrebiče nájdete u nás. Verte, že kvalitnému pomocníkovi do kuchyne neodolá žiadna gazdiná. Pribaľte k tomu sadu pekných hrnčekov s milým odkazom a uvidíte, že si ju tým absolútne získate. Darmo, ženy ocenia romantické gestá aj pri praktických darčekoch.

 


Zabaľte ju do teplúčka

Je známe, že ženy sú náchylnejšie na chlad ako muži. Počas uzimených mesiacov sa toto staré známe iba stupňuje. Aj preto ďalším z tipov na darček môže byť mäkká a teplá deka z kvalitného materiálu, ktorú si vaša polovička určite obľúbi. V e-shope Möbelix nájdete deky hrubé, tenké, chlpaté aj kožušinové, ktoré čakajú len na to, aby sa do nich niekto zabalil.

5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_img6

 

5-skvelych-tipov-na-vianocne-darceky-pre-nu_img7

Pre každú parádnicu

Na svete azda neexistuje žena, ktorá by sa nechcela páčiť. Len si predstavte to množstvo šminiek, voňaviek a iných vecí, ktorým ako muž nerozumiete. Kozmetický stolík so šarmom vo Vintage štýle v bielej farbe s dekoratívnymi čelami na zásuvkách v pastelových farbách dostane každú parádnicu. Žena vďaka tomu získa svoj vlastný kútik na skrášľovanie a vďaka zásuvkám doň ukryje všetky svoje poklady.

Darčeková karta

Zaužívaným darčekom, a to nie len vianočným, je aj darčeková karta. Pokiaľ si neviete z našej ponuky vybrať ten správny darček je práve darčeková karta skvelým riešením. Ďarčekovú kartu Möbelix môžete dobiť ľubovoľnou sumou a dotyčná osoba si za ňu môže kúpiť presne to, čo práve potrebuje alebo čo sa jej páči. V dnešenej dobe, keď má človek už všetkého prebytok je to ideálne riešenie. A poďakujeme sa vám za to aj príroda :)