5 praktických vianočných darčekov pre mužov

 

 

5 praktických vianočných darčekov pre mužov

 

Let it snow, let it snow...Z každej strany sa na nás valia vianočné reklamy, výzdoby, témy a aj keď sa vianočnej atmosfére chceme zubami nechtami brániť, pomaly, ale isto prichádza. Nečudo, o mesiac sú tu Vianoce a to znamená len jediné – je najvyšší čas začať riešiť darčeky!

 

Vymyslieť čo kúpiť mužovi na Vianoce dá naozaj zabrať. Muži sú väčšinou praktickí a tvária sa, že nič nepotrebujú a nechcú. Výber vianočného darčeka pre nich je teda skutočný oriešok. My v Möbelixe si to dobre uvedomujeme a chceme vám výber vianočných darčekov uľahčit. Preto sme pre vás v tomto článku zozbierali inšpirácie na vianočné darčeky pre mužov, ktoré nakúpite jednoducho a pohodlne na jednom mieste, či už v našich predajniach alebo v našom e-shope.Nielen pre kancelárskeho hrdinu

Pokiaľ má váš partner sedavé zamestnanie a prácu si neraz berie i domov, určite by mal dbať na svoju chrbticu. To isté platí aj pre tých, ktorí si radi oddýchnu pri hraní počítačových hier. Stavíme sa, že takýto muž ocení, pokiaľ si pod vianočným stromčekom nájde kvalitnú kancelársku stoličku. Či už sa rozhodnete pre športový dizajn alebo skôr uprednostníte elegantné koženkové kreslo, zaručene tým trafíte do čierneho.

Kancelárske kreslo Boni - Möbelix

Kutil

Neustále pobehuje s vŕtačkou a kladivom, niečo majstruje či opravuje? Potom je to jasné! Váš drahý je kutil ako sa patrí. Pri pohľade na kopu náradia ženy väčšinou iba krútia hlavou a muži naopak tvrdia, že vo svojich veciach majú poriadok. Tu sa tak črtá ideálny priestor na kompromis.

 

Darujte mu skriňu na náradie, do ktorej si ukryje všetky svoje poklady. Vy to stratíte z očí, on bude mať všetko uložené a navyše, dizajn takejto skrine nevyzerá vôbec zle!

Skrine na náradie - Möbelix

 


Milovník filmov

Pozrieť si dobrý akčný film alebo športový zápas? Tomu neodolá žiadny muž bez ohľadu na vek. Kupovať nový televízor však neodporúčame, pretože vieme, že technické veci majú muži najradšej vo svojich rukách. Rozhodne môžete ale vybrať dobré kreslo, v ktorom si s diaľkovým ovládačom v ruke užije svoj obľúbený program.

 

Okrem toho, že partnera potešíte, tým získate štýlový prvok do vašej obývačky. Zaujímavou alternatívou môže byť napríklad pohodlné kreslo, ktoré môže vyzerať nielen dizajnovo a luxusne, ale zároveň môže poskytnúť aj relaxačnú masáž s ohrievanou sedacou časťou a taburet na vyloženie nôh.

TV kreslo Paloma - Möbelix

 


Šéfkuchár bez čapice

Kto povedal, že kuchyňa musí byť kráľovstvom iba žien? Množstvo mužov sa v kuchyni orientuje ako ryba vo vode a varia radi. Ak je aj ten váš šéfkuchárom bez čapice a rád pripravuje jedlo, v oddelení kuchyne rozhodne nájdete niečo, čím mu urobíte radosť.

 

Samé predsa viete, čo vám v kuchyni chýba a ak k tomu pridáte milý odkaz, že sa už tešíte na jeho ďalšie jedlo, bude to nielen vtipné, ale rozhodne aj originálne. Skúste napríklad tlakový hrniec s odôvodnením, že tlak, a to nielen ten z vás, treba mať stále pod kontrolou :-)

Tlakový Hrniec Quicky - Möbelix
Modrý župan Peter - Möbelix


Stavte na istotu

Muži sa smejú z toho, že väčšinou dostávajú na Vianoce stálu kombináciu zvanú aj PSP. Nie, nemáme teraz na mysli hernú konzolu, ale ponožky – slipy – papuče, ktoré aj napriek posmechu muži stále potrebujú. Ak vás žiadny z predošlých tipov na vianočné darčeky pre mužov neoslovil, mäkkým a hrejivým županom tiež nič nepokazíte. Nielenže zahreje, ale svojou nadčasovosťou nikdy neomrzí.


Darčeková karta

Keď už naozaj neviete, akým darčekom by ste chceli potešiť, tak máme ešte jeden variant. Tou je naša darčeková karta Möbelix, na ktorú môžete nabiť ľubovoľnú čiastku. Túto možnosť môžete využiť ako na Vianoce, tak i mimo nich. Je to ideálny darček, ktorý umožní danej osobe vybrať si presne to po čom túži a vy nemusíte premýšľať nad konkrétnymi darčekmi. Je to jednoduché a pritom efektívne :)