Zrkadlá do kúpeľne

accessibility.listing.screenReader.filterbar

59 výrobok/výrobky

59 výrobok/výrobky
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 169,‒*
€ 105,90
Luca Bessoni

Zrkadlo Auris

Zrkadlo Auris - Moderný (60/90/2cm) - Luca BessoniZrkadlo Auris - Moderný (60/90/2cm) - Luca Bessoni
€ 59,
Dodanie zdarma
Bessagi Home

Zrkadlo Cara

Zrkadlo Cara - farby duba/biela, Moderný, sklo (90/62/15cm) - Bessagi HomeZrkadlo Cara - farby duba/biela, Moderný, sklo (90/62/15cm) - Bessagi Home
DODANIE ZDARMA
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 169,‒*
€ 105,90
Luca Bessoni

Zrkadlo Auris

Zrkadlo Auris - Moderný (60/90/2cm) - Luca BessoniZrkadlo Auris - Moderný (60/90/2cm) - Luca Bessoni
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 229,‒*
€ 149,
Luca Bessoni

Zrkadlo Auris

Zrkadlo Auris - Moderný (120/78/2cm) - Luca BessoniZrkadlo Auris - Moderný (120/78/2cm) - Luca Bessoni
Viac veľkostíK dispozícii je viac veľkostí
predtým € 199,‒*
€ 129,
Luca Bessoni

Zrkadlo Auris

Zrkadlo Auris - Moderný (85/90/2cm) - Luca BessoniZrkadlo Auris - Moderný (85/90/2cm) - Luca Bessoni
Zobrazuje sa 59 z 59 výrobkov

Zrkadlá

Keď si predstavíte svoju kúpeľňu, čo sa vám pred očami zjaví ako prvé? Väčšina si predstaví skrinky, vaňu a zrkadlo. Práve zrkadlo patrí k základným kúskom tejto miestnosti. Okrem hlavného zrkadla, nachádzajúceho sa zvyčajne nad umývadlom, by vám nemalo chýbať ani doplnkové. Vyberte si jedno na Möbelix.sk a povýšte vzhľad svojej kúpeľne o niekoľko úrovní.
jednoduché hranaté zrkadlo nad umývadlo

Hlavné zrkadlo nad umývadlo

Pri zariaďovaní kúpeľne myslite najmä na hlavné zrkadlo. Spravidla sa nachádza nad umývadlom. Slúži na skontrolovanie účesu alebo líčenie. V rýchlosti sa dá využiť aj na kontrolu vrchnej časti outfitu. Platí, že čím je väčšie, tým lepšie. Opticky dokáže otvoriť priestor a pridať mu zopár centimetrov navyše. Úlohu hlavného zrkadla môže zohrávať minimalistický model bez rámu v hranatom alebo okrúhlom tvare. Ak však chcete do interiéru niečo zaujímavé, nebojte sa siahnuť ani po kúsku s masívnym, dreveným alebo kovovým rámom. Pôsobí dominantne, celok krásne doplní a zmení celý vzhľad kúpeľne. Rovnakú funkciu majú zrkadlá s prepracovanou časťou na zavesenie a motivačným citátom. Niektoré zrkadlá majú aj praktické funkcie, ako napríklad úložný priestor. V spodnej časti sa nachádza praktická polička určená na odloženie zubnej kefky, pasty alebo inej maličkosti. Iné zrkadlá sa pýšia osvetlením, ktoré pomáha najmä pri líčení.

Doplnkové zrkadlá

K hlavnému veľkému zrkadlu sa perfektne hodí doplnkové zrkadlo. Môže mať podobu menšieho zrkadla na podstavci, prípadne doplnku určenom na zavesenie. Za doplnkový typ sa môže považovať aj podlhovasté samostatne stojace zrkadlo. Vďaka jeho kompaktným rozmerom sa zmestí aj do rohu. Nezavadzia v priestore a vypĺňa strohý kút, ktorý by zostal prázdny. V odraze si dokážete skontrolovať celý outfit, takže viete, či všetko ladí tak, ako má. Podlhovasté zrkadlo nájdete aj v prevedení určenom na zavesenie na stenu. Takýmto spôsobom šetrí miesto v interiéru dvojnásobne. Niektoré doplnkové zrkadlá disponujú aj praktickou funkciou, napríklad osvetlením. Nie je to však pravidlom.
vysoké zrkadlo do kúpeľne s dreveným rámom

Doplňte zrkadlo ďalšími praktickými kúskami

Okrem zrkadla si nezabudnite zaobstarať aj ďalšie praktické kúpeľňové doplnky. Sú to napríklad pekné uteráky, stojany, organizéry, nádoby na mydlo a predložky pred vaňu. Ak by zrkadlo nemalo osvetlenie a potrebujete ho, zaobstarajte si aj to. Snažte sa, aby bola kúpeľňa čo najpraktickejšia a príprava v nej vám trvala čo najkratšie. Zaobstarajte si štýlové prvky, ktoré vám v tom pomôžu a tešte sa z moderného dizajnu domácnosti.
Tip od predajcu
Všimli ste si?
Niektoré zrkadlá majú moderný industriálny dizajn podobný veľkým oknám. Ich výhodou je, že miestnosť nielenže otvárajú, ale celú ju od základov menia.
Möbelix poradca

Zrkadlá na Möbelix.sk: Urobte si radosť moderným kúskom ešte dnes

Zrkadlo od Möbelix.sk krásne zapadne do celku a poteší nejedno oko. Vytvorte tú správnu atmosféru vo svojom domove. Nakupujte online alebo si vyberte všetko v jednej z našich kamenných predajní.